Barys Astana – Władywostok

Pierwsze poniedziałkowe spotkanie w rosyjskiej KHL na lodzie zostanie rozegrane na Barys Arena, gdzie to o ligowe punkty zagrają ze sobą drużyny Barys Astany i Władywostoku. Patrząc na rezultaty takie obie ekipy odnoszą w tym sezonie faworyt tego pojedynku jest jeden. Rzecz jasna są nim gospodarze.

Barys obecnie zajmuje piąte miejsce w lidze mając pięćdziesiąt cztery punkty. Hokeiści zespołu gospodarzy grając do tej pory na Barys Arena zanotowali jedenaście wygranych, a także dziewięć razy ponosili porażkę.

Ekipa gości sklasyfikowana jest na ostatnim miejscu na wschodzie z dorobkiem zaledwie dwudziestu dwóch punktów. Patrząc na ich spotkania wyjazdowe wcale nie jest lepiej, gdzie to wygrali łącznie pięć razy, natomiast przegrali osiemnaście.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Celem CSKA jest wygranie rundy zasadniczej. Możliwości na pewno na to mają, ale na pewno przed nimi długa jeszcze droga. Jednak w pierwsze kolejności takie spotkania jak te i ponadto na własnej tafli lodu muszą wygrywać. Grając u siebie nie mają żadnych problemów z zdobywam bramek. Umieją zdominować rywala i narzucić swój styl gry.

Drużyna gości nie wybitnego nie gra od początku sezonu. Są jedną z najsłabszych drużyn nie tylko na wschodzie, ale i całej lidze. Zdobycie punktów przychodzi dla nich z wielkim trudem. Bierze się to z tego, że popełniają proste błędy w defensywie. Rywale nie mają żadnych problemów, żeby przedostać się pod ich bramkę. Czego najlepszym dowodem jest fakt, że stracili już sto osiemnaście bramek.

Z drugiej strony strzelenie bramek przychodzi dla nich z wielkim trudem, ponieważ do tej pory stracili najmniej bramek z wszystkich ekip na wschodzie i nic nie zapowiada poprawy.

Jak porównamy obie te drużyny to bardziej doświadczeni są gospodarze. Do tego mają znacznie mocniejszy zespół, gdzie to wystąpią, m.in. Dietz, Starchenko, Mihkalis czy Petersson, którzy powinni poprowadzić swój zespół do wygranej.

MeczTypKursBukmacher
Barys Astana – Władywostok 11.33Lvbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów