Inter – Udinese

Jedno z sobotnich spotkań we włoskiej Serie A zostanie rozegrane na San Siro, gdzie to ligowe punkty zagrają ze sobą Inter z Udinese. Nie da się ukryć, że ten pojedynek ma jednego faworyta. Są nim gospodarze i tylko wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Inter na chwilę obecną zajmuje trzecie miejsce w lidze mając dwadzieścia dziewięć punktów. Celem tego zespołu jest na pewno zajęcia miejsc w TOP 4 i wywalczenia sobie prawa gry w Lidze Mistrzów podczas przyszłego sezonu. Jest to niewątpliwie bardzo realne zadanie. Chociaż każdy punkt dla nich jest ważny, ponieważ przewaga nad piątą siłą wynosi zaledwie cztery punkt.

Dodatkowe korzyści w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - zobacz ofertę nowych promocji

Udniese również potrzebuje punktów. Obecnie ta ekipa znajduje się na siedemnastej pozycji z dorobkiem trzynastu punktów. Przewaga nad strefą spadkową wynosi zalewie dwa punkty. Ponadto na wyjazdach, punktowanie przychodzi im z wielkim trudem, gdzie wygrali jeden mecz, trzykrotnie remisowali i tyle razy samo do domu musieli wracać bez chociażby jednego punktu.

Różnica pomiędzy tymi zespołami jest bardzo wyraźna. Chociaż gospodarze mają dobrą okazją, aby zrewanżować się za ostatnie dwa pojedynki, w których nie wygrali. Teraz dobry czas na zwycięstwo. Tym bardziej, że Udinese nie powinno sprawić im problemów. Z pewnością przez większość boju będą przeważać gospodarze, zaś gra przejezdnych skupi się do defensywy i szukania swoich szans ze stałych fragmentów gry i kontrataków.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Inter – Udinese 1 1.33 LvBet 

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów