Inter – Udinese

Jedno z sobotnich spotkań we włoskiej Serie A zostanie rozegrane na San Siro, gdzie to ligowe punkty zagrają ze sobą Inter z Udinese. Nie da się ukryć, że ten pojedynek ma jednego faworyta. Są nim gospodarze i tylko wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Inter na chwilę obecną zajmuje trzecie miejsce w lidze mając dwadzieścia dziewięć punktów. Celem tego zespołu jest na pewno zajęcia miejsc w TOP 4 i wywalczenia sobie prawa gry w Lidze Mistrzów podczas przyszłego sezonu. Jest to niewątpliwie bardzo realne zadanie. Chociaż każdy punkt dla nich jest ważny, ponieważ przewaga nad piątą siłą wynosi zaledwie cztery punkt.

Udniese również potrzebuje punktów. Obecnie ta ekipa znajduje się na siedemnastej pozycji z dorobkiem trzynastu punktów. Przewaga nad strefą spadkową wynosi zalewie dwa punkty. Ponadto na wyjazdach, punktowanie przychodzi im z wielkim trudem, gdzie wygrali jeden mecz, trzykrotnie remisowali i tyle razy samo do domu musieli wracać bez chociażby jednego punktu.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Różnica pomiędzy tymi zespołami jest bardzo wyraźna. Chociaż gospodarze mają dobrą okazją, aby zrewanżować się za ostatnie dwa pojedynki, w których nie wygrali. Teraz dobry czas na zwycięstwo. Tym bardziej, że Udinese nie powinno sprawić im problemów. Z pewnością przez większość boju będą przeważać gospodarze, zaś gra przejezdnych skupi się do defensywy i szukania swoich szans ze stałych fragmentów gry i kontrataków.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Inter – Udinese 1 1.33 LvBet 

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów