Middlesbrough – Ipswich

Czas na spotkania dwudziestej piątek kolejki angielskiej Championship. W sobotę na Riverside Stadium dojdzie do spotkania, w którym o ligowe punkty powalczą drużyny Middlesbrough z Ipswich.

Od początku sezonu można powiedzieć, że znacznie lepiej radzą sobie gospodarze, którzy mając trzydzieści dziewięć punktów sklasyfikowani są na piątej pozycji. Podczas potyczek na własnym obiekcie zanotowali pięć wygranych, czterokrotnie remisowali oraz trzy razy ponosili porażkę.

Ipswich natomiast sklasyfikowane jest na drugiej stronie ligowej tabeli. Z dorobkiem zaledwie piętnastu punktów zamykają ligową tabelę. Podczas potyczek wyjazdowych zanotowali jedną wygrana, dwukrotnie remisowali oraz dziewięć razy ponosili porażek.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Czas najwyższy, aby gospodarze się przebudzili i zanotowali zwycięstwo, ponieważ w pięciu ostatnich sezonach wygrali zaledwie raz. Poza tym myśląc o czołowych miejscach na koniec sezonu to na pewno takie spotkania muszą wygrywać.

Gra tego zespołu opiera się przede wszystkim na defensywie. Ekipa gospodarzy duża uwagę przykuwa uwagę do defensywy. Fakt, że stracili najmniej bramek w lidze jest tego najlepszym dowodem. Lecz z drugiej strony przekłada się to na ich skuteczność, gdzie strzelenie bramek przychodzi z trudem.

Jednak w tej serii spotkań mają dobrego rywala, aby się przełamać. Ponieważ przynajmniej teoretycznie na papierze nie będą mieli łatwiejszego rywala. Ipswich nic szczególnego nie pokazuje od początku sezonu. Zdobycie punktów przychodzi im z wielkim trudem.

W szczególności ma to miejsce pojedynkach wyjazdowych, gdzie wyglądają bardzo słabo. Popełniają proste błędy, ciężko jest im nawiązać walkę z rywalami. I podobnie powinno być również i podczas sobotniego boju, gdzie chyba nikt nie daje im szans na zdobycie przynajmniej jednego punktu.

MeczTypKursBukmacher
Middlesbrough – Ipswich 11.45LvBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów