W związku z spotkaniami sobotnimi w siatkówkę, zapraszamy do zapoznania sie z naszymi przemyśleniami wraz z typami. 

siatkówka
Typy 8 grudnia – sobota

Po emocjach związanych z klubowymi Mistrzostwami Świata wracamy na ligowe parkiety na dobre. Pierwsze dzisiejsze spotkanie w Pluslidze to konfrontacja pomiędzy JSW, a Asseco. Faworytem są na pewno gospodarze którzy grają znacznie lepszą siatkówkę od rywali. Ich gra trzeba powiedzieć, że jest bardziej poukładana, chociaż zdarzają im się wpadki. Jak to miało miejsce w ostatnim boju, gdzie przegrali z drużyną z Bydgoszczy 3-0. Teraz na pewno będą chcieli się odbić. Tym bardziej, że Asseco w tym sezonie znajduje się w ogromnym dołku. Owszem w KMŚ zagrali całkiem dobre dwa mecze, m.in. wygrywając z Sada Cruziero, ale później już wszystko wróciło do normy, gdzie prezentowali się bardzo przeciętnie. Swoją grą falują, raz lepiej, raz gorzej. A z taką grą na pewno będzie im niezwykle trudno tutaj o zwycięstwo.

Fatalnie spisującą się drużyna w tym sezonie BCC-NEP Castellana podejmie na własnym parkiecie Monzę. Faworytem są na pewno goście, którzy grają znacznie lepiej. A tym samym maja dobrą okazję na poprawę swojego dorobku punktowego i wskoczyć nawet na piąte miejsce. Tym bardziej, że na wyjazdach regularnie punktują: cztery zwycięstwa i jedna porażka. Trudno powiedzieć, żeby ekipie BCC-NEP Castellana pomógł tutaj własny parkiet, ponieważ ten zespół jeszcze nie wygrał żadnego pojedynku.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Faworytem tego pojedynku są gospodarze i trudno spodziewać się innego rezultatu niż ich wygrana. Wszystkie atuty mają tutaj po swojej stronie włącznie z własną halą. Drużyna Syroy na wyjazdach zanotowała zaledwie jedną wygraną i to miało miejsce po zaciętym boju z Klifsią, czyli czerwoną latarnią ligi. Jak popularne Koniczynki zagrają na swoim poziomie i nie zlekceważą rywali to ten pojedynek powinni pewnie wygrać.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia 1 1.45 Fortuna
BCC-NEP Castellana – Mozna 2 1.35 Etoto
Panathinaikos – Foinikas Syroy 1 1.45 Forbet

 

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów