We wtorkowy wieczór swoje spotkanie rewanżowe o awans do fazy Ligi Mistrzów rozegrają drużyny Dynama Kijów i Gent. Zdecydowanymi faworytami tej rywalizacji są gospodarze i trzeba powiedzieć, że nie powinni mieć tutaj większych problemów z wygraną.

Typy i analiza meczu Dynamo Kijów – Gent

Typy i analiza meczu Dynamo Kijów – Gent

Pierwsze spotkanie i t n wyjeździe wygrała drużyna Dynama 2-1. To wszystko sprawia, ze stoją na dobrej pozycji przed pojedynkiem rewanżowym, który w dodatku rozegrają na własnym obiekcie.

Trudno jest uwierzyć, żeby Dynamo nie wywalczyło awansu do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. Ekipa z Ukrainy była dużo lepszym zespołem od swocih rywali i to pod każdym względem.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Patrząc na jakość gry, ale i też możliwości, potencjał, czy też aktualną formę to wszystko przemawia za drużyną Dynama, która to chociażby w weekend Minaj, zaś Genkt u siebie przegrał 2-3 z Leuven.

I trzeba przyznać, że Belgowie nie prezentują zbyt dobrej dyspozycji. Śmiało można powiedzieć, że prezentują znacznie słabszą jakość w grze od swoich rywali Największym problemem przyjezdnych to defensywa. Pokazał to również ostatnich mecz ligowy, gdzie to regularnie tracili bramki.

Betfan zakład bez ryzyka i bonus do 3000 PLN. Kod promocyjny BETONLINE

A podczas tego starcia czeka już dużo trudniejszy przeciwka. Do tego to właśnie drużyna Genk musi „gonić” wynik z pierwszego pojedynku, więc tym samym gospodarze powinni mieć dużo łatwiej z bramkami. A jak zobaczymy na ostatnie starcia Dynama to ta ekipa nie miała żadnych problemów ze strzeleniem bramek.

Reasumując, to właśnie gospodarze bardziej przekonują swoją grą. Prezentują większość jakość gry, ale i też możliwości. Patrząc na to, że w dodatku grają na własnym obiekcie to tym bardziej powinni przypieczętować awans do kolejnej rundy.

MeczTypKursBukmacher
Dynamo Kijów – Gent11.90STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów