Niculescu – Linette

O awans do ćwierćfinału turnieju w Hua Hin powalczą, Niculescu z Linette. Nie da się ukryć, że Magda nie jest faworytką tego boju. Linette trzeba powiedzieć, że jest to zawodniczka, która swojego poziomu w żadnym wypadku nie przeskoczy. Możliwości ma, ale warto zobaczyć na jej grę. W jednym secie prezentuje sie dobrze, a w drugim przegrywa i to wyraźnie. Zresztą dowodów na to nie trzeba szukać daleko. Bo pierwsza runda tego turnieju pokazała. Najpierw Magda wygrała, by w drugiej partii wygrać tylko dwa gemy.

Niculescu nie da się ukryć, że jest lepiej ułożoną zawodniczką pod każdym względem. Do tego posiadają większy potencjał od Polki. W pierwszej rundzie pokazała dobrą dyspozycję, wygrywając swój pojedynek z Hsieh 2-0. Owszem dwie partie były zacięte, ale w decydujących momentach spotkania to właśnie Niculescu była górą. Mówiąc obiektywnie i patrząc na możliwości Magdy to jak Polka ugra seta to wszystko na co ją stać.

Muguruza Blanco – Barthel

Można powiedzieć, ze zapowiada się szybki mecz, który nie powinien potrwać więcej niż dwa sety. Muguruza Blanco przystąpi tutaj jako zdecydowana faworytka i nie ma się czemu dziwić. Dyspozycja Hiszpanki jest bardzo dobra. Owszem może nie do końca zaprezentowała się w Australian Open, gdzie 1/16 finału przegrała z Pliskovą. W tym meczu Muguruzy praktycznie nie było. Jednak widać, że zapomniała o tamtym już pojedynku. Podczas pierwszej rundy grała z Lisicki, gdzie bez najmniejszych problemów wygrała 2-0. Hiszpanka jest numerem jeden w tej imprezie. I na pewno ma możliwości na wygranie tego turnieju.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Barthel owszem możliwości posiada, ale od początku roku nie wybitnego nie pokazuje. W Auckland doszła do drugiej rundy, w Australian Open przegrała już pierwszy swój mecz. Podczas tej imprezy w pierwszej rundzie grała z Ferro. Wygrała 2-1. Jednak można mieć sporo zarzutów do jej dyspozycji. Miała duże wahania swojej dyspozycji. W pierwszej partii wygrała 6-1, by w drugiej odsłonie takim samym wynikiem przegrać. Podczas tego boju nie może sobie pozwolić nawet na chwilę słabości, ponieważ Hiszpanka je wykorzysta.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Niculescu – Linette 1 1.43 Fortuna
Muguruza Blanco – Barthel DW 2:0 1.42 Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów