Bardzo ciekawie zapowiada się jedno z czwartkowych spotkań podczas eliminacji do Mistrzostw Europy, gdzie to na Doosad Arena dojdzie do rywalizacji pomiędzy reprezentacją Czech z Kosowem. Gospodarze mają za sobą udane spotkania październikowe i z pewnością teraz będą chcieli powtórzyć klasę.

Czechy – Kosowa : Typ i analiza

Czechy – Kosowa : Typ i analiza

Czesi do tego pojedynku przystąpią jako wicelider w grupie A z dorobkiem dwunastu punktów. Daje im to przewagę zaledwie jednego oczka nad trzecim zespołem. Co ciekawe na tej pozycji jest sklasyfikowana właśnie drużyna Kosowa.

Jak dobrze wiadomo do kolejnej rundy Mistrzostw Europy bezpośrednio awansują dwie drużyny. To wszystko sprawia, że jeśli nasi południowi sąsiedzi zdobędą komplet punktów w tym meczu to będą mogli cieszyć się z awansu na EURO 2020.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Czesi na pewno będą chcieli wykorzystać podczas tego pojedynku mecz na własnym obiekcie, gdzie to na trzy starcia wszystkie wygrali. Co istotne w każdym z tych pojedynków strzelali minimum po dwie brami i swoją dobrą dyspozycję będą chcieli wykorzystać w starciu z Kosowem.

Czesi niewątpliwie możliwości posiadają i to całkiem spore. Dwie arcyważne wygrane w październiku dały im jeszcze większość pewność siebie” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Ekipa z Kosowa niewątpliwie pod względem doświadczenia zdecydowanie odstaje od swoich rywali. Jednak piłkarze tej ekipy pokazali już nie raz „pazur”. Przede wszystkim ta drużyna nie kalkuluje. Podopieczni Challandes dużo lepiej czują się w ofensywie niż defensywie. W każdym ze spotkań wyjazdowych byli wstanie strzelać bramki swoim rywalom, ale z drugiej strony jeszcze więcej ich tracili.

STS bonus bez wpłaty własnej

Czesi natomiast są dużo lepiej taktycznie ułożonym zespołem. Nasi południowi sąsiedzi grają zdecydowanie lepiej w defensywie Zatrzymanie Anglików u wygrana 2-1 z Wyspiarzami najlepiej pokazuje ich możliwości. Również nie da się ukryć, ze Czesi mają lepszych piłkarzy w swoich szeregach.

Reasumując, zapowiada się mecz walki. Bowiem waga tego starcia jest bardzo duża. Obie ekipy z pewnością będą wygrać ten mecz, a to jedynie dodaje smaczku temu pojedynkowi. Nieznacznymi faworytami wydają się gospodarze, którzy grają przede wszystkim na własnym obiekcie, a poza tym są bardziej doświadczonym zespołem od swoich przeciwników.

Spotkanie z eliminacji Mistrzostw Europy można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Czechy – Kosowa11.70eTOTO
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów