Mechel Czelabińsk – SKA Neva St. Petersburg

Jedno z wtorkowych spotkań rosyjskiego hokeja na lodzie ligi VHL zostanie rozegrane pomiędzy Mechelem Czelabińsk, a SKA Nevą. Faworyt tego boju jest tylko jeden, są nim goście.

Ekipa Mechala obecnie zajmuje szesnaste miejsce w tabeli. Obecna pozycja daję im grę w playoffach, ale już jak spadną na siedemnaste miejsce to automatycznie nie grają w rundzie finałowej. A warto jest podkreślić, że mają zaledwie jeden punkt przewagi nad kolejnym zespołem.

W zupełnie innym położeniu znajduje się zespół SKA Neva St. Petersburg, który mając sześćdziesiąt dwa punkty zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Jest to drużyn, która spokojnie będzie walczyła o pierwsze miejsce na koniec rundy zasadniczej. Chociaż każdy punkt dla nich jest ważny, ponieważ przewaga nad kolejnym zespołem wynosi zaledwie jedno oczko.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Obecna dyspozycja również przemawia za zespołem SKA Neva St. Petersburg, który to wygrał ostatnie pięć spotkań, ale porównania hokeiści Mechel zaledwie jedno!

Trudno też powiedzieć, żeby własne lodowisko było mocnym atutem gospodarzy, ponieważ na własnej tafli lodu zanotowali osiem wygranych i jedenaście razy ponosili porażkę. Dla porównania przejezdni na wyjazdach radzą sobie bardzo dobrze, bowiem ich bilans to piętnaście wygranych i cztery porażki.

Kadrowo również lepiej wyglądają goście, którzy w swoich szeregach maja takich zawodników jak Toluzakov, Grebenschikov, Kvartlanov czy Orlovich-Grudkov. Spotkania bezpośrednie również przemawiają za tym zespołem i jak zagrają na swoim poziomie nie powinni mieć żadnych problemów, żeby zanotować wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Mechel Czelabińsk – SKA Neva St. Petersburg21.46LvBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów