Typy na czwartek 20 grudnia

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Omsk – Czerepowiec

Trudno jest uwierzyć, żeby mogłoby dojść do niespodzianki podczas spotkań ligowego w rosyjskiej KHL, gdzie to Omsk podejmie na własnym lodowisku Czerepowiec. Innego rezultatu niż ich wygrana gospodarzy trudno jest się spodziewać.

Omsk to przecież drużyna, która gra o najwyższe cele w lidze. Obecnie zajmują drugie miejsce na wschodzie. Z drugiej strony ekipa Czerepowiec zamyka wręcz ligową tabelą na zachodzie, jedynie więcej punktów mają od drużyny Slovanu Bratysława. Można już powiedzieć śmiało, że szanse o playoffach mają praktycznie znikome.

Ponadto hokeiści drużyny Czerepowiec na wyjazdach grają kompletne jedno wielkie dno. Inaczej tego nazwać nie można jak zdobywa się osiem punktów w dwudziestu potyczkach. Jak zobaczymy na rezultaty obu drużyn to nieco lepiej wygląda to po stronie gospodarzy, ale jak przegrywali to nieznacznie, bo zaledwie jedno bramką. Teraz maja dobrą okazję wreszcie pewnie wygrać bez większych problemów.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Kadrowo również lepiej wyglądają, ponieważ w swoich szeregach mają takich piłkarzy jak Shirkov, Mkheyev czy Zernov, których mają możliwości, aby zdobyć punkty w tym boju. Ponadto spotkania bezpośrednie również przemawiają za drużyną Omsk, która to chociażby w tym sezonie pewnie wygrała z Czerepowiec 4-1.

Lillehammer – Manglerud

Jedno z czwartkowych spotkań w lidze norweskiej hokeja na lodzie zostanie rozegrane pomiędzy Lillehammer, a Manglerud. Jednak trzeba przyznać, że faworytem są gospodarze i każdy inny wynik niż ich wygrana będzie sporą niespodzianką.

Drużyna Lillehammer zajmuje czwarte miejsce w lidze mając pięćdziesiąt punktów. Jednak spokojnie mogą walczyć jeszcze z Valarengą o trzecie miejsce. Goście natomiast mają zaledwie dwadzieścia pięć punktów na swoim koncie co daje im ósme miejsce. W najlepszym przypadku pozostaje im walka o siódmą pozycję w lidze.

W ostatnich meczach gospodarze mieli problemy z wygraniem swoich pojedynków, ale trzeba też powiedzieć, że przyszło im grać z wymagającymi rywalami. Ponieważ mierzyli się, m.in. z Valarengą czy Storhamer, gdzie to przegrali nieznacznie.

Teraz mają dobrą okazję, tym bardziej, że grają na własnym lodowisku, gdzie to zanotowali dziesięć wygranych czterokrotnie przegrywali. Nie mają żadnych problemów ze strzeleniem bramek, a nie ma się czemu dziwić, ponieważ w swoim składzie mają czołowych zawodników w lidze: Benik, Cangelosi, Hickman, Bowles czy Dineen, którzy powinni poprowadzić swój zespół po wygraną.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Omsk – Czerepowiec 1 1.35 Fortuna
Lillehammer – Manglerud 1 1.30 Lvbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Typy na czwartek 20 grudnia Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Veszpremi KKFT vs Goppingen typ i analiza 07.02.2023r. – wtorek.

We wtorek wznowimy rozgrywki pucharu EHF w piłkę ręczną, w których czeka nas jeszcze aż cztery kolejki w fazie...

Typy na dzisiaj