Karpat – JVP

Przynajmniej na papierze jako zdecydowani faworyci do swojego najbliższego pojedynku przystąpią hokeiści drużyny Karpat, którzy podejmą na własnym lodowisku JVP. Można śmiało powiedzieć, że pomiędzy tymi drużynami jest ogromna przepaść i jak gospodarze zagrają na swoim poziomie powinni pewnie wygrać.

Obie te drużyny znajdują się po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli. Gospodarze z dorobkiem sześćdziesięciu dziewięciu oczek przewodzą w lidze. Mając już czternaście punktów przewagi. I chyba nikt nie powinien im odebrać zwycięstwa w rundzie zasadniczej. Najbliższy swój mecz rozegrają na własnym lodowisku, gdzie to zanotowali jedenaście wygranych i trzykrotnie przegrywali.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Ekipa JVP znajduje się po drugiej stronie ligowej tabeli z dorobkiem zaledwie trzydziestu pięciu punktów. Hokeiści tego zespołu dobrze wiedzą, że czeka ich niezwykle trudne zadanie, tym bardziej, że ten mecz rozegrają na wyjeździe, gdzie to zanotowali do tej pory pięć wygranych oraz dziewięć razy ponosili porażkę.

Kolejny atut przemawiający za gospodarzami to zdecydowanie lepsza dyspozycja. Hokeiści drużyny Karpat wygrali cztery z pięciu ostatnich pojedynków. Nie mają żadnych problemów ze strzeleniem bramek, pod względem strzelonych goli są zdecydowanie najlepszą drużyną w lidze.

Jak zobaczymy na kadrę obu tych ekip to również przemawia za drużyną Karpat, którzy w swoich szeregach maja takich hokeistów jak Leskihen, Heponiemi czy Pyotala. Spokojnie ich stać tutaj na zdobycie punktów.

TUTO – IPK

Spotkanie w fińskiej lidze hokeja Mestis. Ten pojedynek ma jednego faworyta jest im ekipa gospodarzy, która trzeba przyznać, że jest znacznie lepszym zespołem od przyjezdnych.

TUTO obecnie zajmuje czwarte miejsce mając czterdzieści dwa punkty na swoim koncie. Można być pewnym, ze będą walczyć nawet o drugie miejsce na koniec rundy zasadniczej. A strata do wicelidera wynosi tylko pięć punktów, a w dodatku drużyna TUTO ma jedno spotkanie rozegrane mniej.

Zespół IPK będzie walczył, ale o utrzymanie się w lidze. Obecnie znajdują się w strefie spadkowej mając dwadzieścia dwa punkty. Patrząc na ich potyczki wyjazdowe to do tej pory zanotowali pięć zwycięstw i siedem porażek.

Gospodarze spokojnie mogą tutaj „rozjechać” rywali. Drużyna IPK w defensywie wygląda fatalnie. Popełniają proste błędy, do tego bez najmniejszych problemów rywale im wbijają bramki. Do tej pory stracili najwięcej bramek z wszystkich zespołów w lidze.

Obie drużyny grały ze sobą na początku października. Wówczas pewnie wygrała drużyna TUTU 3-1 i jeżeli zagra na takim poziomie w najbliższym boju to nie powinna mieć problemów, aby tutaj wygrać.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Karpat – JVP 1 1.50  Etoto
TUTO – IPK 1 1.44  LvBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów