FC Koln – Magdeburg

Koziołki widać, że po spadku do drugiej Bundesligi chcą jak najszybciej wrócić do najwyższej fazy rozgrywek w Niemczech. Jeżeli nadal utrzymają ten poziom to spokojnie stać och na te osiągniecie już w obecnym sezonie. Od początku zmagań prezentują wysoki poziom. Regularnie wygrywają swoje pojedynki i na pewno trzy punkty będą chcieli dopisać do swojego konta w poniedziałkowym spotkaniu. Tym bardziej, że przyjdzie im grać z bardzo słabym zespołem jakim jest Magdeburg, który zajmuje odległe, bo siedemnaste miejsce w tabeli. Cel tego zespołu to utrzymanie się w lidze, ale będzie to niezwykle ciężkie do zrealizowania.

Owszem w dwóch ostatnich pojedynkach zremisowali z Bochum oraz Union Berlin. Jakiegoś dużego wrażenia nie robią, tym bardziej, że ta ekipa w defensywie wygląda fatalnie. Z pewnością również i podczas tego pojedynku nastawią się na defensywę i swoich sił będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry. Jednak główny ich cel to zabezpieczenie „tyłów”, ponieważ gra w obronie ich wygląda fatalnie. Tym bardziej, że gospodarze mają kim straszyć. Przede wszystkim Terodde, który ma już dwadzieścia strzelonych bramek, a do tego trzeba dodać Draxler i Schauba, którzy umieją wypracować dogodne sytuacje bramkowe. Te trio bardzo dobrze się rozumie i powinni spokojnie pociągnąć swój zespół do zwycięstwa.

Dodatkowe korzyści w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - zobacz ofertę nowych promocji

Bydgoszcz – Bedzin

Gospodarze mają dobrą okazję, aby poprawić swój bilans punktowy. Ponieważ przyjdzie im zagrać z przynajmniej teoretycznie najsłabszą drużyną w lidze. Siatkarze Będzina do tej pory zdobyli zaledwie sześć punktów. Mało tego wygrali tylko jeden pojedynek i to z fatalnie spisującą się drużyna Resovii. Trzeba tutaj zwrócić jeszcze uwagę na fakt gry tego zespołu na wyjazdach. Od początku sezonu na wyjazdach wygrali tylko cztery sety, w tym trzy podczas wygranego pojedynku z Resovią.

Bydgoszcz niewątpliwie to potęg nie należy, ale spokojnie powinna ta drużyna wygrać te spotkanie. Tym bardziej, że grają na własnej hali, gdzie to prezentują równy poziom. Wygrali dwa boje, z Skrą oraz Katowicami. Jednak jak nawet przegrywali z Radomiem oraz Wartą Zawiercie to grali całkiem przywozicie. Jednak myśląc o wygranej na pewno nie mogą zlekceważyć tutaj rywali, ponieważ wówczas może dojść do niespodzianki. Będzin spokojnie jest w zasięgu drużyny z Bydgoszczy, która to w dodatku ekipa zagra na własnej hali.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
FC Koln – Magdeburg   1 1.35 LvBet
Bydgoszcz – Bedzin   1 1.45 Forbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów