Pavlyuchenkova – Bertens

Przed nami spotkania ćwierćfinałowe podczas turnieju w Saint Petersburgu. Jedno z dzisiejszych spotkań to mecz Pavlyuchenkova, a Bertens. Wątpliwa sprawia, żeby ten mecz zakończył się szybko i był jednostronny. Obie zawodniczki posiadają spory potencjał i liczą na dobry wynik w tym turnieju. A możliwości ku temu mają niezwykle duże. Co zresztą było widoczne we wcześniejszych rundach tych zawodniczek.

Pavlyuchenkova wygrała dwa swoje wcześniejsze pojedynki bez straty seta. Kolejno z Cornet oraz Ostapenko. Chociaż trzeba tutaj podkreślić, że te potyczki były zacięte i rywalki przy swoich podaniach regularnie punktowały, zaś Pavlyuchenkova miała spore problemy z przełamaniem zawodniczki.

Bertens w Saint Petersburgu rozegrała póki co jedno spotkanie. Było rozegrane ono z Bonaventure, które wygrała pewnie i w dwóch setach. Warto jest podkreślić, że obie te zawodniczki miały już przyjemność ze sobą zagrać w tym roku. Miało to miejsce podczas Australian Open, gdzie to górą była Pavlyuchenkova wygrywając 2-1. I wątpliwa sprawa, żeby dzisiejsze spotkanie było jednostronne.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Giron – Hiltzik

Trzeba powiedzieć, że ten mecz ma tylko jednego faworyta. Jest im Giron i to właśnie ten zawodnik powinien być górą podczas tego pojedynku. Wszystkie atuty ma tutaj po swojej stronie. Obaj zagrali już ze sobą w poprzednim roku. Gdzie to pewnie wygrał Giron 2-1. Jednak od tamtego momentu Marocos zrobił znacznie większy postęp. Co zresztą potwierdza ranking ATP, w którym Giron jest sklasyfikowany o sto pozycji wyżej od najbliższego swojego rywala.

Jak również zobaczymy na obecne wyniki to znacznie lepiej wygląda to po stronie Girona, który to ma jeden wygranty turniej na swoim koncie w 2019 roku. Wygrał przecież turniej w Columbus. DO tego w każdym ze swoich występów radził sobie niezwykle dobrze. Przegrane z Zapatą czy Fritzem na pewno mu wstydu nie przynoszą. Podczas tego turnieju ograł już Oliveria i Wolfa. Również można być pewnym, że w dzisiejszym spotkaniu był górą. Tym bardziej, że Hiltzik grając na poziomie ITFów miał spore problemy.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Pavlyuchenkova – Bertens Over 19.5 1.55 Fortuna
Giron – Hiltzik 1 1.31 Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów