Typy tenisowe na piątek – 1 lutego

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Pavlyuchenkova – Bertens

Przed nami spotkania ćwierćfinałowe podczas turnieju w Saint Petersburgu. Jedno z dzisiejszych spotkań to mecz Pavlyuchenkova, a Bertens. Wątpliwa sprawia, żeby ten mecz zakończył się szybko i był jednostronny. Obie zawodniczki posiadają spory potencjał i liczą na dobry wynik w tym turnieju. A możliwości ku temu mają niezwykle duże. Co zresztą było widoczne we wcześniejszych rundach tych zawodniczek.

Pavlyuchenkova wygrała dwa swoje wcześniejsze pojedynki bez straty seta. Kolejno z Cornet oraz Ostapenko. Chociaż trzeba tutaj podkreślić, że te potyczki były zacięte i rywalki przy swoich podaniach regularnie punktowały, zaś Pavlyuchenkova miała spore problemy z przełamaniem zawodniczki.

Bertens w Saint Petersburgu rozegrała póki co jedno spotkanie. Było rozegrane ono z Bonaventure, które wygrała pewnie i w dwóch setach. Warto jest podkreślić, że obie te zawodniczki miały już przyjemność ze sobą zagrać w tym roku. Miało to miejsce podczas Australian Open, gdzie to górą była Pavlyuchenkova wygrywając 2-1. I wątpliwa sprawa, żeby dzisiejsze spotkanie było jednostronne.

Giron – Hiltzik

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 140 PLN na – www.STS.pl

Trzeba powiedzieć, że ten mecz ma tylko jednego faworyta. Jest im Giron i to właśnie ten zawodnik powinien być górą podczas tego pojedynku. Wszystkie atuty ma tutaj po swojej stronie. Obaj zagrali już ze sobą w poprzednim roku. Gdzie to pewnie wygrał Giron 2-1. Jednak od tamtego momentu Marocos zrobił znacznie większy postęp. Co zresztą potwierdza ranking ATP, w którym Giron jest sklasyfikowany o sto pozycji wyżej od najbliższego swojego rywala.

Jak również zobaczymy na obecne wyniki to znacznie lepiej wygląda to po stronie Girona, który to ma jeden wygranty turniej na swoim koncie w 2019 roku. Wygrał przecież turniej w Columbus. DO tego w każdym ze swoich występów radził sobie niezwykle dobrze. Przegrane z Zapatą czy Fritzem na pewno mu wstydu nie przynoszą. Podczas tego turnieju ograł już Oliveria i Wolfa. Również można być pewnym, że w dzisiejszym spotkaniu był górą. Tym bardziej, że Hiltzik grając na poziomie ITFów miał spore problemy.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Pavlyuchenkova – Bertens Over 19.5 1.55 Fortuna
Giron – Hiltzik 1 1.31 Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Typy tenisowe na piątek – 1 lutego Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Team Vitality vs G2 Esports typ i analiza 25.06.2022r. – sobota.

Oczywiście nie mogłem pominąć takiej okazji i nie napisać analizy do spotkania, w którym naprzeciwko siebie staną Perkz oraz...

Typy na dzisiaj