Frisk Asker – Ringerike

Trudno jest spodziewać się innego wyniku niż wygrana gospodarzy. Hokeiści Frisk są zdecydowanymi faworytami tego boju i można powiedzieć, że tylko wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą. Ekipa Frisk zajmuje piąte miejsce mając pięćdziesiąt dwa punkty. Jednak pozostaje im w najlepszym przypadku walka o utrzymanie obecnej pozycji. Jednak każdy punkt jest bardzo ważny, ponieważ jedynie lepszy bilans bramkowy od ekipy Sarpsborg sprawia, że są sklasyfikowani na piątej pozycji. Dodatkowo ten mecz rozegrają na własnym lodowisku co daje im przewagę nad rywalami.

Ringerike jest to zdecydowanie najsłabsza drużyna w lidze i tym samym odstaje od resztki stawki. Hokeiści tego zespołu zdobyli zaledwie dwanaście punktów co jest zdecydowanie najsłabszym wynikiem w lidze. Dodatkowo w pięciu bojach nie wygrali żadnej potyczki. Podczas konfrontacji wyjazdowych wygrali tylko jeden mecz, a piętnaście razy ponosili porażkę. To wszystko sprawia, że wątpliwa sprawa, żeby przejezdni byliby wstanie powalczyć z gospodarzami.

Vålerenga – Lillehammer

Jedno z ciekawszych czwartkowych spotkań w lidze norweskiej hokeja na lodzie zostanie rozegrane pomiędzy Valarengą, a Lillehammer. Nieznacznym faworytem tego boju są gospodarze, którzy zajmują drugie miejsce w tabeli. Z pewnością liczą na utrzymanie tej pozycji na koniec rundy zasadniczej, ale nie będzie łatwe. Hokeiści Vålerengi przyzwyczaili nas do tego, że grają bardzo dobrze na własnym lodowisku, gdzie to od początku sezonu zanotowali czternaście wygranych i dwukrotnie przegrywali. Dodatkowo widać, że znajdują się w gazie, gdzie w każdym z ostatnich pięciu spotkań wygrywali.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Zespół Lillehammer nie jest to ekipa do bicia, ponieważ obecnie zajmuje czwarte miejsce w lidze. Jednak trzeba przyznać, że na własnym lodowisku, a na wyjeździe jest to zupełnie inny zespół. Poza własną taflą lodu wygrane nie przychodzą im z taką łatwością, ponieważ do tej pory sięgnęli po sześć wygranych i osiem razy ponosili porażkę.

Trzeba też podkreślić, że gospodarze mają znacznie lepszych zawodników w swojej drużynie. Ponieważ pierwsze trzy miejsca hokeistów w klasyfikacji kanadyjskiej należą właśnie to tych zawodników: Ahlolm, Lindstorm oraz Espaland. Z pewnością będą chcieli zdobyć punkty również i w tym boju.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Frisk Asker – Ringerike Frisk -1.5 1.45 Etoto
Vålerenga – Lillehammer 1 1.60 Etoto
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów