Vienna – Vilach

Większych problemów z wygraniem swojego spotkania nie powinna mieć tutaj drużyna z Wiednia. Wszystkie atuty co tutaj dużo mówić mają po swojej stronie. Myśląc o wygraniu rundy zasadniczej na pewno musza wygrywać swoje mecze, a w szczególności z takimi rywalami jak Vilach. Bowiem gospodarze mają zaledwie trzy oczka przewagi nad drugim zespołem. Dyspozycja tego zespołu jest dobra, ponieważ wygrali cztery z pięciu pojedynków. Grając w dodatku na własnej hali zanotowali piętnaście wygranych i cztery razy ponosili porażkę. Kadrowo również są znacznie lepsi, gdzie mają w swoim składzie czołowych zawodników klasyfikacji kanadyjskiej w lidze: DeSousa, Schneider, Vause oraz Holzepfel. Z pewnością będą tutaj atakować często bramkę rywali, ponieważ defensywa Villach jest bardzo przeciętna.

Goście można powiedzieć, że już przygotowują się do baraży o utrzymanie się w lidze. Żadnych szans nie mają na poprawę obecnej pozycji, a przecież wyprzedzają jedynie zespół z Zagrzebia. W dodatku od początku sezonu grając na wyjazdach mają ogromne problemy z punktowaniem. Ponieważ wygrali zaledwie trzy pojedynki i aż szesnaście razy przegrywali. Ciężko będzie im również się przełamać, ponieważ przegrali dwie ostatnie swoja spotkania z Znojmo oraz Fehervar. Spotkania bezpośrednie również przemawiają zdecydowanie na zespół z Wienia, a ostatnią potyczkę wygrali 7-3.

Liberec – Litwinów

Spotkanie drużyn, którym punkty są niezwykle potrzebne. Gospodarze cały czas liczą na wygranie rundy zasadnicze, ponieważ strata do lidera wynosi tylko dwa punkty. Ale z drugiej strony przewaga nad kolejnymi zespołami jest niewielka. Więc każdy punkty, a przede wszystkim z tak przeciętnymi zespołami jak Litwinów jest bardzo istotny. A tym bardziej, że grają na własnym lodowisku, gdzie to w tym sezonie zanotowali piętnaście wygranych oraz dwa razy przegrali. W dodatku nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktów, po tym jak w ostatnim meczu przegrali z Mountfield HK. Była to bardzo bolesna porażka, ponieważ ekipa Mountfield HK zrównała się punktmai własnie z Libercem.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Zespół Litwinów natomiast chce uniknąć strefy play-out. Jest to realne zadanie do wykonania, ale na pewno nie łatwe. Ponieważ przewaga nad jedenastym zespołem i tym samą strefą gry o utrzymanie wynosi zaledwie trzy oczka. Z pewnością będą chcieli sprawić kolejną niespodziankę i urwać punkty wyżej sklasyfikowanemu rywalowi. Ponieważ w ostatniej potyczce ograli Kometę Brno. Ale z drugiej strony we wcześniejszych meczach przegrywali kolejno z Ołomuniec, Trzyniec oraz Mountfield HK. Ciekawostką są na pewno pojedynki bezpośrednie. Ponieważ wygrywała drużyna, która grała na własnej tafli lodu! I daje to kolejny atut tutaj za drużyną Liberec.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Vienna – Vilach 1 1.45 LvBet
Liberec – Litwinów 1 1.42            LvBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów