Unicaja – Estudiantes

Walcząca o czołowe pozycje na koniec rundy zasadniczej drużyna Unicaji w sobotę na własnej hali zagra z zespołem Estudiantes. Nie da się ukryć, ze zdecydowanymi faworytami tego spotkania są gospodarze, którzy nie powinni mieć żadnych problemów, aby zanotować wygraną. Wszystkie atuty mają po swojej stronie. W dodatku mają dobrą okazję, żeby zrewanżować się swoim kibicom za ostatnie występy. Ponieważ na własnej hali przegrali dwa ostatnie pojedynki.

Rywal na przełamanie można powiedzieć, że jest idealny. Ekipa Estudiantes znajduje się tuż nad strefą spadkową. I można być pewnym, że do końca sezonu będą bić się o utrzymanie. Na pewno humory poprawiły wygrane, które zanotowali w dwóch ostatnich pojedynkach ligowych. Sprawili w dodatku ogromną niespodziankę ponieważ ograli Real Madryt. Jednak trudno jest uwierzyć, żeby teraz mogliby powtórzyć wyczyn. Tym bardziej, że ten pojedynek rozegrają na wyjeździe, gdzie w tym sezonie wygrali tylko dwa mecze i pięć razy przegrywali. Gospodarze powinni pewnie prowadzić po pierwszej połowie.

Elan Bearnais – Fos-sur-Mer

Można powiedzieć, że ten pojedynek ma tylko jednego faworyta. Są nim gospodarze. Ekipa Elan Bearnais walczy o utrzymanie drugiej pozycji na koniec rundy zasadniczej. Możliwości ku temu mają i to spore, ale musza utrzymywać obecną dyspozycję. W pięciu ostatnich konfrontacjach nie przegrali żadnego pojedynku. Natomiast na własnej hali od początku zmagań regularnie wygrywają, gdzie przegrali tylko jeden mecz, a sześć wygrali. Nastroje na pewno są bardzo dobre tym bardziej, że w ostatnim pojedynku ograli Nanterre – trzecią siłę w lidze.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Więc na pewno nie będą chcieli stracić punktów z tak przeciętnym zespołem jak Fos-sur-Mer, która to ekipa znajduje się po drugiej stronie ligowej tabeli. Przejezdni natomiast walczą o utrzymanie się w lidze. Do tego meczu przystąpią jako drużyna znajdującą się w strefie spadkowej. Trudno jest uwierzyć, żeby mogłoby się coś w tej kwestii zmienić. Tym bardziej, że rozegrają ten bój poza własną halą, gdzie w tym sezonie wygrali tylko raz i siedmiokrotnie przegrywali.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Unicaja – Estudiantes Unicaja -5.5 1.40 Forbet
Elan Bearnais – Fos-sur-Mer Elan -5.5 1.42 Forbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów