Przed nami trzecie spotkania w rozgrywkach MLS w grupie F. Jedno z pierwszych spotkań, jakie zostanie rozgrywane w tej serii konfrontacji będzie to rywalizacja pomiędzy Los Angeles z Portland.

Skuteczne typy z MLS za darmo

Skuteczne typy z MLS za darmo

Śmiało można powiedzieć, że zapowiada się ciekawe starcie. Bowiem dwa wcześniejsze mecze tych ekip „obfitowały” w bramki i można się spodziewać, że również tak samo będzie i teraz.

Typy za darmo na mecz Los Angeles – Portland

Zdecydowanie można powiedzieć, że pierwszy typ, jaki narzuca się na ten pojedynek to over 2.5 bramki (po kursie 1.45 u bukmachera STS). Ekipa LA w dwóch meczach, jakie rozegrała w tym sezonie strzeliła dziewięć bramek i pięć ich straciła. Ogrywali ekipą Los Angeles Galaxy 6-2 oraz zremisowali 3-3 z Houston. Oba mecze pokazały, że z przodu czują się bardzo pewnie i preferują ofensywny styl gry. Jednak to wszystko przekłada się na stracone bramki. Może nie tak przekonujące wygrane zanotowała ekipa Portland. Bowiem ten zespół wygrał dwa mecze z Los Angeles i Houston po 2-1. Jednak również potrafili trafiać do bramki rywala, ale i je tracić.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Drugi typ, który ma według mnie spore szanse powodzenia będzie to (BTTS – TAK po kursie 1.46 u bukmachera STS). Jak napisałem wcześniej, oba te zespoły nie mają problemów ze strzelenie bramek, ale i również tracą. Poza tym mają dobrych piłkarzy. Kapitalnie sezon rozpoczął w bramach LA – Rossi, który ma pięć trafień, a przecież szansę na gra od pierwszej minuty mają jest Wright – Phillips oraz Rodriguez. W składzie Portland na listę strzelców wpisywali się chociażby Ebobbise, czy Blanco.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Przewidywane składy drużyn Los Angeles – Portland na najbliższy mecz:

Los Angeles: Fink – Blackom, Jaković, Segura, Palacios – Atuesta, Blessing, Kaye – Rossi, Wright – Philips, Rodriguez

Portland: Clark – Moreia, Mabiala, Cescante, Valenti -Loria, Chara, Blanco, Parandes, Ebobisse – Fernadez

Stream meczu Los Angeles – Portland za darmo online:

Początek konfrontacji pomiędzy Los Angeles z Portland zaplanowano na 24 lipca na godzinę 04:30. Darmowy streamu tego meczu znajdziesz na meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Los Angeles FC – Portlandover 2.51.45STS
Los Angeles FC – PortlandBTTS – TAK1.46STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów