Czas na kolejne spotkania podczas NBA. O kolejne punkty powalczą dzisiejszego wieczoru chociażby ekipy Brooklyn z Oklahomą. Nieznacznym faworytem tego meczu są goście.

Typy z analizami z NBA

Typy z analizami z NBA

Ciekawy mecz zapowiada się pomiędzy Memphis z Minnesota. Przede wszystkim gospodarze są nastawieni na ofensywę, a to wszystko powinno przełożyć się na dużą ilość punktów w tym starciu.

Brooklyn – Oklahoma

Gospodarze ostatnich dniach grają niezwykle słabo. Na pięć pojedynków wszystkie przegrali. Byli jedynie blisko zwycięstwa podczas potkania z Minnesoą, ale ostatecznie przegrali po dogrywce. W tym samym okresie koszykarze Oklahomy wygrali cztery pojedynki. Goście tego starcia zatrzymała dopiero drużyna Philadelphii!

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Przyjezdni od dłuższego czasu grają najrówniej. Może nie zawsze ich wygrane były wysokie i bardzo przekonujące, ale co najważniejsze potrafili wygrywać decydujące piłki.

Z pewnością gospodarze chcą wreszcie się przełamać i sięgnąć po wygraną. Jednak na pewno nie będzie to łatwe zadanie do zrealizowania. W obronie popełniają całą masę błędów, a do tego nie są skuteczni.

STS bonus bez wpłaty własnej

Memphis – Minnesota

Gospodarze grają bardzo skutecznie podczas każdego z ostatnich starć. Chociażby dwa ostatnie rezultaty u wygrane starcia 140:114 z Los Angeles oraz 121:114 z Słońcami to pokazują. Teraz grając na własne hali tym bardziej będą chcieli potwierdzić swoją dobrą dyspozycję.

Goście tego pojedynku również wygrywali potyczki w dwóch ostatnich konfrontacjach, w których to pokonywali GSW 99:84 oraz Clevaland 118:103. Problemem tego zespołu jest brak Karla-Anthony’ego Townsa, który jest jednym z liderów tego zespołu, a przez kontuzję kolana jego występ jest niepewny.

Spotkania z NBA  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Brooklyn – Oklahoma21.78BetClic
Memphis – Minnesotaover 211.51.61 BetClic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów