Maryslia – Monaco

Jeszcze dwa sezony temu spotkanie pomiędzy Maryslią, a Monaco elektryzowało całą Francję. Lecz można powiedzieć, że w tym sezonie tak nie jest. Ponieważ gospodarze są tutaj zdecydowanymi faworytami. Monaco w tym sezonie prezentuje się bardzo słabo. Mają również na to wpływ problemy kadrowe, ponieważ duża część piłkarzy jest kontuzjowana. Ale i sama gra nie porywa. Ostatnia porażką z czerwoną latarnią ligi – Guingamp i to na własnym obiekcie chyba najlepiej pokazuje jak poważne problemy ma ten zespół.

Masylia liczy na przełamanie, ponieważ ta drużyna nie wygrała żadnego z trzech minionych potyczek. Stać ich na wygraną, ale muszą zagrać na swoim poziomie. Przede wszystkim powinni zepchnąć rywali do defensywy. A nie od dzisiaj wiadomo, ze ekipa Marysli nastawiona jest na ofensywę. Gospodarze tego boju wolą atakować bramkę rywala niż się bronić. A mają przecież kim straszyć rywali: Thauvin, Payet czy Sanson powinni sprawić problemy dla defensywy Monaco.

Levadiakos – Olympiakos

Można powiedzieć, że w tym spotkaniu trudno się spodziewać innego wyniku niż wygrana gości. Obie drużyny znajdują się po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli. Gospodarze mając zaledwie osiem punktów sklasyfikowani są na piętnastej pozycji. Widać, że będą mieli poważne problemy, aby utrzymać się w lidze. Zdobycie punktów przychodzi im z wielka trudnością. W czterech ostatnich meczach nie wygrali żadnego boju. Chociaż na pewno będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym obiekcie, ale będzie to za mało. Przede wszystkim przez fatalną postawę w defensywie. Jedynie więcej bramek od zespołu Levadiakos straciła ekipa Smymis.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Olympiakos natomiast zajmuje drugie miejsce w lidze. Jest to drużyna, która walczy najwyższe cele w lidze. Niewątpliwie ciężko będzie im dogonić PAOK, ale utrzymanie drugiego miejsca jest bardzo realne. Jednak myśląc o tym sukcesie piłkarze Olympiakosu muszą wygrywać i to bardzo zdecydowanie. Możliwości ku temu mają i to spore. Ponieważ w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła są lepsi od rywali. O czym najlepiej świadczą spotkania bezpośrednie, gdzie to ekipa Olympiakosu ostatni raz przegrała z Levadiakosem trzynaście lat temu!! W tym sezonie obie drużyny grały ze sobą dwukrotnie i za każdym razem wygrywali goście tego pojedynku.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Maryslia – Monaco 1 1.55 Fortuna
Levadiakos – Olympiakos 2 1.38 Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów