Typy z siatkówki – 14 stycznia (poniedziałek)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

JSW – Zawiercie

Jedyne poniedziałkowe spotkanie w Pluslidze będzie to konfrontacja pomiędzy JSW, a Wartą Zawiecie. Nie jest trudno wskazać tutaj faworyta, ponieważ są nim gospodarze. Jeżeli siatkarze JSW myślą o drugim miejscu na koniec rundy zasadniczej te musza wygrywać swoje pojedynki. Tym bardziej, że ostatnią swoją konfrontację wygrała ekipa ONICO Warszawa. I właśnie z tym zespołem Jastrzębski Węgiel dotycz bój o drugą pozycję. A jest to bardzo istotne ponieważ pierwsza dwa miejsca na koniec rundy zasadniczej dają bezpośrednie prawo gry w playoffach. Ponieważ śmiało można powiedzieć, że pierwsza pozycja jest zarezerwowana dla ZAKSY. Z pewnością gospodarze będą chcieli wykorzystać tutaj atut gry na własnej hali, gdzie to w tym sezonie zanotowali pięć wygranych oraz dwukrotnie ponosili porażkę. Nie da się też ukryć, że pod względem kadrowym czy też potencjału gospodarek znacznie przewyższają swoich rywali.

Goście natomiast zajmują szóste miejsce, czyli jest to ostatnia pozycja,. która daje prawo gr w barażach o playoffy. Mają wszystko w swoich rękach, żeby utrzymać te miejsce ale muszą na pewno uważać na rywali. Ponieważ przewaga nad siódmą drużyną wynosi trzy oczka, ale drużyna z Zawiercia ma trzy dwa zaległe pojedynki do rozegrania. Nie można również spodziewać się niczego wybitnego ze strony tej ekipy, ponieważ jak nawet w ostatnich spotkaniach wygrywali to były to dosyć przeciętnie występy z ich strony Zdecydowanym faworytem są tutaj gospodarze. Można powiedzieć, że gości stać maksymalnie na ugranie jednego seta.

AEK – Olympiakos

Można powiedzieć, że spotkanie pomiędzy AEK, a Olympiakosem ma tylko jednego faworyta. Są nim goście i tylko wymiar w ilu setach tek mecz zakończy się pozostaje kwestią otwartą. Jeżeli drużyna Olympiakosu do tego pojedynku przystąpi w pełni skoncentrowana to maksymalnie może stracić zaledwie jednego seta. Lecz i o to będzie niezwykle trudno. Siatkarze Olympiakos jeszcze w tym sezonie nie przegrali żadnego spotkania. Idą jak burza, od zwycięstwa do zwycięstwa. Podczas spotkań wyjazdowych na pięć konfrontacji stracili zaledwie pięć setów!! Są głównymi faworytami do zdobycia Mistrzostwa i to potwierdzają.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

AEK to obecnie siódma drużyna w lidze. Celem tego zespołu na pewno jest utrzymanie się w lidze. Ale nie będzie to łatwe zadanie do zrealizowania, ponieważ przewaga nad dziewiątą obecnie drużyna wynosi tylko dwa oczka. Trudno też powiedzieć, że atut gry na własnej hali będzie dla nich duża przewagę, ponieważ zaledwie jeden mecz wygrali pewnie. Dwa pozostałe w których wygrywali kończyły się po tie – breakach. Ciężka jest więc uwierzyć, żeby nagle mogliby zagrać na wysokim poziomie. Tym bardziej, że dzieli te drużyny bardzo dużo. O czym mogą chyba najlepiej świadczyć spotkania bezpośrednie, w których bez najmniejszych problemów wygrywała drużyna Olympiakosu, maksymalnie tracąc jednego seta!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
JSW – Zawiercie JSW -1.5 1.50 fortuna
AEK – Olympiakos Olympiakos-1.5 1.53 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Typy z siatkówki – 14 stycznia (poniedziałek) Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Portugalia – Szwajcaria: Typy, kursy, zakłady 6.12.2022

Spotkanie kończące zmagania 1/8 finału Mistrzostw Świata w Katarze. Naprzeciw siebie staną dwie reprezentacje z Europy, więc w Ćwierćfinale...

Typy na dzisiaj