GKS Katowice – Trefl Gdańsk

Jedno z piątkowych spotkań w Pluslidze będzie to konfrontacja pomiędzy GKS Katowice, a Treflem Gdańsk. Bukmacherzy dają większe szanse na wygraną gospodarzom, ale można być pewnym, że emocji w tym boju nie zabraknie. Oba zespoły znajdują obok siebie w ligowej tabeli, mając po piętnaście punktów. Strata obu zespołów do strefy barażowej playoff jest dosyć wyraźna, bo wynosi sześć punktów. Jednak ekipa Trefla ma do rozegrania pojedynek zaległy, więc na pewno będą walczyć o dobry dla siebie wynik. Na wyjazdach Trefl nie błyszczy formą, ale umieją powalczyć z rywalami. Jak nawet przegrywali swoje pojedynki to urywali seta rywalom.

Gospodarze na pewno będą chcieli wykorzystać atut gry na własnej hali, gdzie to podczas ostatnich pojedynków dosyć często punktowali. W połowie stycznia przecież na własnej hali bez straty seta pokonali Skrę. Możliwości jak widać mają, ale z pewnością to samo można powiedzieć o Trelu. Jeżeli obie drużyny przystąpią do tego boju w pełni skoncentrowani to wątpliwa sprawa, żeby ta potyczka skończyła się w trzech setach.

Kalisz – Legionowo

W piątek zostaną rozegrane dwa spotkania w lidze siatkówki kobiet. Jedno z nich będzie to konfrontacja pomiędzy zespołami z Kalisza i Legionowa. Bukmacherzy nieznacznie większe szanse dają gospodyniom, ale można być pewnym, że zapowiada się zacięty pojedynek. Drużyna z Kalisza można powiedzieć, że nic wybitnego nie pokazują od początku sezonu, gdzie zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Chociaż nie można im odmówić walki, jak na swój poziom walczą. Z pewnością będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony w tym pojedynku tym bardziej, że grają na własnej hali.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Legionowo zajmuje siódme miejsce i walczy cały czas o przepustkę gry w playoffach. Nie będzie to na pewno łatwe zadanie, ale na pewno stać zawodniczki tego zespołu, aby to osiągnąć. Chociaż na pewno nie będzie im łatwo w tym boju. Nasza liga jest dosyć specyficzna, ponieważ ekipa, która gra na własnej hali ma już sporą przewagę nad rywalkami. Siatkarki Legionowa na wyjazdach wygrali zaledwie dwa z siedmiu spotkań. Lecz z drugiej strony regularnie wygrywają sety w swoich pojedynkach. Grając nawet z mocniejszymi rywalkami jak chociażby Chemik czy Bielsko-Biała. Podczas tego boju również emocji nie powinno zabraknąć, ale ciężko uwierzyć, żeby był to jednostronny pojedynek.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
GKS Katowice – Trefl Gdańsk Over 175.5 1.60 Totolotek
Kalisz – Legionowo Over 181.5 1.80 Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów