Typy z siatkówki na 11 stycznia – piątek

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

GKS Katowice – Trefl Gdańsk

Jedno z piątkowych spotkań w Pluslidze będzie to konfrontacja pomiędzy GKS Katowice, a Treflem Gdańsk. Bukmacherzy dają większe szanse na wygraną gospodarzom, ale można być pewnym, że emocji w tym boju nie zabraknie. Oba zespoły znajdują obok siebie w ligowej tabeli, mając po piętnaście punktów. Strata obu zespołów do strefy barażowej playoff jest dosyć wyraźna, bo wynosi sześć punktów. Jednak ekipa Trefla ma do rozegrania pojedynek zaległy, więc na pewno będą walczyć o dobry dla siebie wynik. Na wyjazdach Trefl nie błyszczy formą, ale umieją powalczyć z rywalami. Jak nawet przegrywali swoje pojedynki to urywali seta rywalom.

Gospodarze na pewno będą chcieli wykorzystać atut gry na własnej hali, gdzie to podczas ostatnich pojedynków dosyć często punktowali. W połowie stycznia przecież na własnej hali bez straty seta pokonali Skrę. Możliwości jak widać mają, ale z pewnością to samo można powiedzieć o Trelu. Jeżeli obie drużyny przystąpią do tego boju w pełni skoncentrowani to wątpliwa sprawa, żeby ta potyczka skończyła się w trzech setach.

Kalisz – Legionowo

W piątek zostaną rozegrane dwa spotkania w lidze siatkówki kobiet. Jedno z nich będzie to konfrontacja pomiędzy zespołami z Kalisza i Legionowa. Bukmacherzy nieznacznie większe szanse dają gospodyniom, ale można być pewnym, że zapowiada się zacięty pojedynek. Drużyna z Kalisza można powiedzieć, że nic wybitnego nie pokazują od początku sezonu, gdzie zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Chociaż nie można im odmówić walki, jak na swój poziom walczą. Z pewnością będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony w tym pojedynku tym bardziej, że grają na własnej hali.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Legionowo zajmuje siódme miejsce i walczy cały czas o przepustkę gry w playoffach. Nie będzie to na pewno łatwe zadanie, ale na pewno stać zawodniczki tego zespołu, aby to osiągnąć. Chociaż na pewno nie będzie im łatwo w tym boju. Nasza liga jest dosyć specyficzna, ponieważ ekipa, która gra na własnej hali ma już sporą przewagę nad rywalkami. Siatkarki Legionowa na wyjazdach wygrali zaledwie dwa z siedmiu spotkań. Lecz z drugiej strony regularnie wygrywają sety w swoich pojedynkach. Grając nawet z mocniejszymi rywalkami jak chociażby Chemik czy Bielsko-Biała. Podczas tego boju również emocji nie powinno zabraknąć, ale ciężko uwierzyć, żeby był to jednostronny pojedynek.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
GKS Katowice – Trefl Gdańsk Over 175.5 1.60 Totolotek
Kalisz – Legionowo Over 181.5 1.80 Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Typy z siatkówki na 11 stycznia – piątek Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

PSG vs Łomża Kielce typ i analiza 02.12.2021r. – czwartek.

Oczywiście nie mogło zabraknąć tego szlagierowego i arcyciekawego spotkania jakim niewątpliwie będzie pojedynek w Paryżu, do którego Kielczanie przystępują...

Typy na dzisiaj