Latina – Trentino

Można powiedzieć, że Latina jak ugra jednego seta w tym boju to będzie już spory sukces. Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jak ogromna i powinno być to widoczne podczas tego boju.

Obie te drużyny znajdują się po dwóch odmiennych stronach w ligowej tabeli. Latina to ekipa, która walczy o utrzymanie się w lidze. Obecnie mają przewagę zaledwie trzech punktów. Od początku sezonu wygrana przychodzi dla nich nie łatwo. Fakt, że wygrali tylko jedno z pięciu spotkań jest tego najlepszym dowodem. Na własnej hali wygrali pięć spotkań, a także czterokrotnie przegrywali.

Trento natomiast to drużyna, która walczy najpierw o wygranie rundy zasadniczej. Obecnie mają na swoim koncie czterdzieści cztery punkty. Strata do lidera wynosi tylko jeden punkt. Możliwości mają ogromne tego nie da się ukryć. Z pewnością będą chcieli zrewanżować się za ostatni pojedynek, gdzie przegrali z Lube. Trento na wyjazdach nie ma problemów z wygraniem spotkań. Zanotowali siedem wygranych i dwukrotnie przegrywali.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Wrocław – Bielsko Biała

Gospodyni tego boju od początku sezonu nic wybitnego nie pokazują. Wygrana przychodzi dla nich z wielką trudnością. W piętnastu bojach wygrali tylko trzy spotkania!! Z taką grą jaką prezentują będą mieli poważne problemy z utrzymaniem się w lidze. Wygrana w ostatnim boju z Kaliszankami po tie-breaku w żadnym wypadku nie przekonuje. Co ciekawa była to pierwsza wygrana tego zespołu na własnej hali w tym sezonie!!

Ekipa z południa Polski się rozkręcają. Wygrali cztery ostanie pojedynki. Kolejno ogrywali takie zespoły jak Legionowo, Kalisz, Budowlani Łodź oraz Ostrowiec. Takie wygrane na pewno dały im większą pewność siebie. Mają o co walczyć, ponieważ mogą awansować wyżej niż obecną zajmują pozycję. Tym bardziej, że ekipa z Bydgoszczy ma sześć punktów przewagi, ale dwa spotkania rozegrane więcej. Pierwsze spotkanie w tym sezonie pomiędzy tymi zespołami wygrała drużyna Bielsko – Biała 3-0!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Latina – Trentino Trentino-1.5 1.30 Fortuna
Wrocław – Bielsko Biała 1 1.55 Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów