Krasnoyarsk – Kemerovo

Na środę zaplanowano spotkania trzynastej kolejki siatkarskiej Superligi w Rosji. Jedno z pierwszych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy Krasnoyarsk, a Kemerovo. Ten pojedynek ma zdecydowanego faworyta – ekipę przyjezdnych.

Trzeba powiedzieć jasno, że trudno jest uwierzyć tutaj w inny wynik niż wygrana drużyny Kemerovo. Jest to znacznie mocniejsza drużyna Obecna ich druga pozycja jest chyba najlepszym dowodem. Kapitalna seria pięciu wygranych pod rząd, w których stracili zaledwie jednego seta potwierdza, że są w gazie.

Po drugiej stronie pojawią się siatkarze drużyny Krasnoyarsk, którzy oprócz atutu własnego parkietu nie mają nic więcej do powiedzenia. Walczą o playoffy, ale z taką grą jaką prezentują będzie niezwykle trudno do osiągnięcia.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

H2H zdecydowanie na korzyść gości i wszystko zapowiada, że nie powinien to być długi mecz.

Surgut – Belgorod

Trzeba powiedzieć, że jest to też pojedynek, który ma tylko jednego faworyta są nim goście. Gospodarze cały czas walczą o playoffy, ale nie będzie to takie łatwe do osiągniecia. Ciężko jest im regularnie punktować. W trzech ostatnich pojedynkach ponieśli porażki i teraz wszystko wygląda, ze będzie kolejna.

Belgorod jest to czołowa drużyna, która na pewno będzie walczyła o medale. Zenit jest poza zasięgiem w lidze, ale spokojnie druga pozycja jest w ich zasięgu. Jak zobaczymy na wyniki tego zespołu to wygrali cztery z pięciu bojów. Kadrowo również znacznie lepiej wyglądają.

W tym sezonie te drużyny grały ze sobą już dwukrotnie i za każdym razem górą była ekipa Belgoroda. I wszystko wskazuje, że teraz będzie podobnie.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Krasnoyarsk – Kemerovo 2 1.30 LvBet
Surgut – Belgorod 2 1.30 Lvbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów