Giorgi – Swiatek

Niewątpliwie byśmy chcieli, aby Iga Świątek sprawiła niespodziankę i wygrała drugi mecz turniejowy w Australian Open. Lecz trzeba powiedzieć zdecydowanie. Camila musiałby zaprezentować bardzo niskim poziom. A nic tego tak naprawdę nie zapowiada. Grała przecież w drugiej rundzie turnieju w Sydney z Kerber, gdzie z wyżej notowaną rywalką umiała powalczyć. Również w pierwszej rundzie bez najmniejszych problemów odprawiła Jakupović z kwitkiem wygrywając 2-0. A podczas całego sptokania straciła zaledwie trzy gemy!! Również jest bardziej doświadczoną i ograną tenisistką. Ma przecież na swoim koncie wygrane turnieje.

A tego wszystkiego nie można powiedzieć o Polce. Widać, że Iga posiada spory talent i możliwości, ale nie jest to jeszcze ten moment, Ponieważ dla niej jest to dopiero pierwszy sezon seniorski i od razu awans do tak dużej imprezy. Grała tutaj w eliminacjach, gdzie pewnie wygrała swój pojedynek. W pierwszej rundzie wywiązała się z zadania bardzo dobrze, ponieważ była faworytką boju z Bogdan i wygrała mecz 2-1. Lecz widać było, że nie czuje się jeszcze pewnie, miała również sporo słabszych momentów w spotkaniu. A takie błędy spokojnie wykorzystać Giorgi! Mówiąc obiektywnie ten mecz powinna wygrać w dwóch setach!

Możesz obejrzeć wszystkie mecze Australian Open 2019 na żywo na stronie Meczyki.net.pl, oczywiście legalnie.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Mertens – Gasparyan

Podobna sytuacja wygląda i w tym spotkaniu, gdzie zdecydowaną faworytką jest Mertens. Można powiedzieć, że Elise ma wszystkie atuty przemawiają za nią w tym boju. Lecz warunek jest prosty musi potwierdzić to na korcie. W pierwszej rundzie z kwitkiem do domu odprawiła Schmiedlova wygrywając w dwóch setach. Na hardzie umie grać i co tutaj dużo mówić swoje największe osiągnięcia osiąga właśnie na tej nawierzchni. Zaliczyła już w tym sezonie ćwierćfinał w Sydney.

Gasparyan jest to dosyć słaba zawodniczka, która w dodatku gra bardzo mało. Owszem poprzedni sezon miała całkiem udany, ale mamy nowe rozdanie. Na pewno sama dobrze zdaje sprawę z tego, że będzie musiała sporo się namęczyć myśląc o dobrym wyniku. W pierwszej rundzie grała z przeciętną Chinką – Lin Zhu, gdzie to wygrała 2-1. Teraz trzeba przyznać, że czeka ją znacznie trudniejsze zadanie. Aby myśleć o dobrym wyniku na koniec meczu musi od samego początku być bardzo skoncentrowana, a do tego musi grać na wysokim poziomie. A trzeba przyznać, że nie będzie to łatwe zadanie do zrealizowania.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Giorgi – Swiatek 1 1.33 Fortuna
Mertens – Gasparyan 1 1.34 Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów