Typy z tenisa na 17 stycznia (czwartek)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Giorgi – Swiatek

Niewątpliwie byśmy chcieli, aby Iga Świątek sprawiła niespodziankę i wygrała drugi mecz turniejowy w Australian Open. Lecz trzeba powiedzieć zdecydowanie. Camila musiałby zaprezentować bardzo niskim poziom. A nic tego tak naprawdę nie zapowiada. Grała przecież w drugiej rundzie turnieju w Sydney z Kerber, gdzie z wyżej notowaną rywalką umiała powalczyć. Również w pierwszej rundzie bez najmniejszych problemów odprawiła Jakupović z kwitkiem wygrywając 2-0. A podczas całego sptokania straciła zaledwie trzy gemy!! Również jest bardziej doświadczoną i ograną tenisistką. Ma przecież na swoim koncie wygrane turnieje.

A tego wszystkiego nie można powiedzieć o Polce. Widać, że Iga posiada spory talent i możliwości, ale nie jest to jeszcze ten moment, Ponieważ dla niej jest to dopiero pierwszy sezon seniorski i od razu awans do tak dużej imprezy. Grała tutaj w eliminacjach, gdzie pewnie wygrała swój pojedynek. W pierwszej rundzie wywiązała się z zadania bardzo dobrze, ponieważ była faworytką boju z Bogdan i wygrała mecz 2-1. Lecz widać było, że nie czuje się jeszcze pewnie, miała również sporo słabszych momentów w spotkaniu. A takie błędy spokojnie wykorzystać Giorgi! Mówiąc obiektywnie ten mecz powinna wygrać w dwóch setach!

Możesz obejrzeć wszystkie mecze Australian Open 2019 na żywo na stronie Meczyki.net.pl, oczywiście legalnie.

Mertens – Gasparyan

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Podobna sytuacja wygląda i w tym spotkaniu, gdzie zdecydowaną faworytką jest Mertens. Można powiedzieć, że Elise ma wszystkie atuty przemawiają za nią w tym boju. Lecz warunek jest prosty musi potwierdzić to na korcie. W pierwszej rundzie z kwitkiem do domu odprawiła Schmiedlova wygrywając w dwóch setach. Na hardzie umie grać i co tutaj dużo mówić swoje największe osiągnięcia osiąga właśnie na tej nawierzchni. Zaliczyła już w tym sezonie ćwierćfinał w Sydney.

Gasparyan jest to dosyć słaba zawodniczka, która w dodatku gra bardzo mało. Owszem poprzedni sezon miała całkiem udany, ale mamy nowe rozdanie. Na pewno sama dobrze zdaje sprawę z tego, że będzie musiała sporo się namęczyć myśląc o dobrym wyniku. W pierwszej rundzie grała z przeciętną Chinką – Lin Zhu, gdzie to wygrała 2-1. Teraz trzeba przyznać, że czeka ją znacznie trudniejsze zadanie. Aby myśleć o dobrym wyniku na koniec meczu musi od samego początku być bardzo skoncentrowana, a do tego musi grać na wysokim poziomie. A trzeba przyznać, że nie będzie to łatwe zadanie do zrealizowania.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Giorgi – Swiatek 1 1.33 Fortuna
Mertens – Gasparyan 1 1.34 Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Typy z tenisa na 17 stycznia (czwartek) Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

FC Barcelona vs Antequera typ i analiza 27.11.2021r. – sobota.

W sobotę mistrzowie Hiszpanii rozegrają swoje dwunaste spotkanie w lidze Asobal, a będzie to szczególny mecz dla przyjezdnych, bo...

Typy na dzisiaj