Bonaventure – Bertens

O awans do ćwierćfinału turnieju w Saint Petersburu powalczą dzisiaj, m.in. Bonaventure z Bertens. Faworytka tego spotkania na pewno jest ta druga i nie powinna mieć żadnych problemów z wygraną. Kiki jest zdecydowanie lepszą tenisistką pod każdym względem. A o jej możliwościach zbyt dużo nie trzeba pisać, ponieważ zajmuje czwarte miejsce w rankingu WTA.

Natomiast jej najbliższa rywalka to obecnie sto czterdziesta ósma rakieta kobiecego tenisa! Obie zawodniczki nie grają zbyt dużo na hali, ale i tak to jest atut Bertens, ponieważ znacznie więcej pojedynków osiągnęła.

W dodatku Bertens ma co do udowodnienia. Ponieważ w Australian Open zanotowała dosyć sensacyjną porażkę w drugiej rundzie, gdzie przegrała z Pavluchenkovą. A przecież nic tego nie zapowiada. Przede wszystkim temu, że zagrała dobrze w Sydney notując półfinał. Ponadto była blisko ogrania Barty! Lecz wątpliwa sprawa, że Bonaventure postawiła jej trudne warunki.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Z prostej jednej przyczyny ta zawodniczka dopiero nabiera doświadczenia. Po drugie jak zobaczymy na jej występy to nic wybitnego jeszcze nie pokazała. Najlepszy jej wynik to właśnie druga runda! Chociaż na pewno Bertens jej zlekceważyć nie może. Bo sprawiła małą niespodziankę w pierwszej rundzie pokonując Siniakovą 2-0! Ale trzeba powiedzieć, że był to niezwykle zacięty pojedynek.

Van Uytvanck – Sabalenka

Inne ze spotkań w tym turnieju to konfrontacja pomiędzy Van Uytvanck, a Sabalenka. Cięzko jest uwierzyć tutaj w inny wynik niż wygrana tej drugiej. Wszystkie atuty Sabalenka ma po swojej stronie musi tylko potwierdzić to na korcie.

Aryna to obecnie dziesiąta zawodniczka rankingu WTA, zaś jej najbliższa rywalka sklasyfikowana jest na pozycji numer pięćdziesiąt cztery. Jak zobaczymy na obecną dyspozycję i jakość w grze to zdecydowanie przemawiaj to za Sabalenką.

Van Uytvanck nic wybitnego od początku roku nie pokazuje, gdzie wygrana przychodzi dla niej z wielkim trudem. Wygrane zaledwie dwa spotkania w żadnym wypadku nie przekonują. Owszem podczas tego turnieju pokonała w dwóch setach Filpkens, ale wcześniej miała ogromne problemy z wygraniem swojego pojedynku.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda u jej rywalki. Aryna od początku sezonu notuje bardzo dobre wyniki, gdzie wygrywa regularnie swoje spotkania. Wygrany turnieju w Shenzhen czy trzecia runda Australian Open są tego najlepszymi wynikami. Przegrane boje z Kvitvą czy Anismovą wstydu dla niej na pewno nie przynoszą. Jeżeli zagra na swoim poziomie w tym boju nie powinna mieć żadnych problemów z wygraną.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Bonaventure – Bertens 1 1.30 Etoto
Van Uytvanck – Sabalenka 2 1.52 Etoto
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów