Ukraina vs Polska typ i analiza 11.09.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W niedzielę na Eurobaskecie do boju ruszają Biało-Czerwoni i los dla nas był dość łaskawy, bo zmierzymy się z Ukrainą, choć trzeba przyznać, że i nawet w tym spotkaniu nie będziemy faworytami, bo nasi wschodni sąsiedzi grają naprawdę świetny turniej. Jednak my po cichu możemy liczyć na awans do ćwierćfinału.

Ukraina vs Polska typ i analiza 11.09.2022r. - niedziela.
Ukraina vs Polska typ i analiza 11.09.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Ukraina vs Polska.

Aktualne kursy bukmacherów:

Ukraina w bardzo wymagającej grupie C zajęła drugie miejsce i uplasowała się wyżej od Chorwacji czy Włoch co jest na pewno sporym osiągnięciem. Jednak nasi wschodni sąsiedzi mają na tym turnieju całkiem niezły skład z dwójką zawodników z NBA Mykhailiukiem oraz Lenem, którzy dość mocno ciągną swój zespół.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Polska z kolei na tym turnieju bardziej gra jako prawdziwy kolektyw, bo w końcu nie mają w swoim składzie jakiś gwiazd, a nawet zawodników, którzy byliby choć blisko zagrania w najlepszej lidze świata NBA. Jednak dzięki zespołowości i w najważniejszych momentach odrobinie szczęścia również potrafiliśmy wygrać trzy z pięciu spotkań na tym Eurobaskecie.

Żeby przejść dalej musimy liczyć na te kilka niezwykle trudnych rzutów trafionych za trzy, ale gorsze jest to, że od dwóch spotkań bardzo słabo rozgrywamy i w pierwszych spotkaniach wypracowywaliśmy sobie dużo czystych sytuacji, ale w spotkaniach cztery i pięć było bardzo ciężko z tym, a jutro zagrają przeciwko Lenowi i Balcerowskiemu będzie znów bardzo ciężko się przebić przez bardzo dobrą obronę rywali i według mnie jutro znów będziemy bardzo mocno męczyć się w ataku by ostatecznie odpaść z rywalizacji o mistrzostwo Europy na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Ukraina vs Polska11.62STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Ukraina vs Polska typ i analiza 11.09.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj