Ukraina vs Wyspy Owcze typ i analiza 12.10.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę rozpoczniemy eliminacje mistrzostw Europy 2024 i na start wybrałem grupę czwartą, którą uzupełniają reprezentacje Rumunii i Austrii i według mnie każda z tych drużyn ma realne szanse na awans do finałowego turnieju. Jednak na początku zaczniemy od meczu z… Niemiec , a dokładniej hali Frankenstolz w Aschaffenburg, gdzie zmierzą się reprezentacje Ukrainy i Wysp Owczych.

Ukraina vs Wyspy Owcze typ i analiza 12.10.2022r. - środa.
Ukraina vs Wyspy Owcze typ i analiza 12.10.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Ukraina vs Wyspy Owcze.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.27 – 11.00 – 5.00 (Fortuna),
  • 1.27 – 11.00 – 5.00 (STS),
  • 1.26 – 11.00 – 4.90 (Betclic).

Ukraina oczywiście przez wojnę spotkania musi rozgrywać nie na własnych halach i ze względów logistycznych wybór padł na Niemcy, ale już sam potencjał kadrowy według mnie niski, gdzie grę będą ciągnąć Akimenko (kiedyś grał w Puławach) i głównie występujący w naszej Superlidze Artemenko, Burzak, Minotskyi czy Tilte.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Oczywiście zagrają 'tylko’ z Wyspami Owczymi, ale ten malutki kraj niedługo wejdzie w swój prime jeśli chodzi o szczypiorniaka, a ich młodzi zawodnicy w młodzieżowych reprezentacjach potrafią naprawdę zamieszać i kiedy Ellefsen a Skipagota, bracia Mittun, Olafsson czy West Av Teigum ograją się na europejskich parkietach będą naprawdę mocnymi elementami swojego zespołu.

Choć PGNiG Superliga nie jest jakąś słabą ligą to jednak jeśli się gra w Górniku czy innym Tarnowie to nie świadczy o potencjale zawodnika zbyt dobrze. Według mnie Ukraińcy będą bić rywali doświadczeniem, ale to przyjezdni będą mieli więcej talentu, a jeśli chodzi o umiejętności całkiem możliwe, że będzie to niezwykle wyrównane towarzystwo. Według mnie Ukraina może wygrać te spotkanie, ale Wyspy Owcze na 80% obronią handicap +3.5 bramek.

SpotkanieTypKursBukmacher
Ukraina vs Wyspy Owcze2 (+3.5)1.88 BetClic

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Ukraina vs Wyspy Owcze typ i analiza 12.10.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj