Ultra Prime vs Top Esports typ i analiza 24.07.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W chińskim LPL zbliżamy się do końca fazy zasadniczej i czeka nas pasjonująca końcówka, gdzie trzy wielkie drużyny w tym Top Esports powalczą o pierwsze dwie lokaty, które w tamtej konstrukcji Play offów dają wielki handicap w walce o mistrzostwo splitu, ale również wyjazdu na mistrzostwa świata.

Ultra Prime vs Top Esports typ i analiza 24.07.2022r. - niedziela.
Ultra Prime vs Top Esports typ i analiza 24.07.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Ultra vs TES.

Aktualne kursy bukmacherów:

Ultra Prime obecnie zajmuje odległe trzynaste miejsce i jeśli chcą się włączyć do walki o Play offy potrzebują w ostatnich sześciu spotkaniach wygrać przynajmniej czterokrotnie, a mają przed sobą właśnie ten mecz czy jeszcze Victory Five, więc zadanie bardzo ciężkie szczególnie, że popełniają bardzo dużo błędów średnio oddając aż 15.6 zabójstw na mecz rywalom.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Top Esports za to wyglądają w tym splicie wyśmienicie i po porażce na początku splitu z JD Gaming notują obecnie serię dziesięciu wygranych z rzędu i Knight utrzymuje kapitalną formę, gdzie w 28 mapach utrzymuje KDA prawie 10.0 co jest kosmicznym wynikiem i innych zawodników, którzy mają 20+ map prawie dubluje.

Jeśli Ultra Prime ugra tu mapę to będzie można uznać już to za sukces, ale ja tu skupię się na innym aspekcie, a chodzi o zabójstwa na pierwszej mapie. Top Esports ostatnio mocno eksperymentuje w pierwszych mapach i są przy tym bardzo agresywni, a UP popełnia sporo błędów indywidualnych, które będą przemieniane w zabójstwa, ale również nie stronią od walk drużynowych dlatego też na 80% na pierwszej mapie ujrzymy przynajmniej 26 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
Ultra Prime Top Esportsover 26.5 zabójstw1.94STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Ultra Prime vs Top Esports typ i analiza 24.07.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj