Unicorn of Love Sexy Edition vs Entropiq typ i analiza 07.04.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejne spotkanie z fazy Knockout i kolejny pojedynek drużyn z grup A oraz B jednak tym razem zdecydowanym faworytem spotkania jest ta z B i ogólnie UoL z taką grą jaką reprezentował w pierwszej fazie może wyjść nawet z głównej grupy EU Masters choć to w dużej mierze zależne jest od losowania.

Unicorn of Love Sexy Edition vs Entropiq typ i analiza 07.04.2022r. - czwartek.
Unicorn of Love Sexy Edition vs Entropiq typ i analiza 07.04.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania UoL vs Entropiq.

Aktualne kursy bukmacherów:

UoL bez żadnych problemów wygrało swoją grupę z wynikiem 6-0 i tylko Karmine Corp może również pochwalić się perfekcyjnym rozegraniem pierwszej fazy. Jednak pod względem statystycznym to właśnie UoL zdecydowanie zdominował tę fazę, bo przy średniej zaledwie 29:19 minut na mecz notowali niebotyczne 27.5 zabójstwa oraz 10.8 śmierci na spotkanie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Czeskie Entropiq wyszło z drugiego miejsca z wynikiem 3-3 i owszem raz udało im się ograć Barce co poniekąd dało im bezpośredni awans, bo dwie porażki z WLGaming Esports mogły mocno pokrzyżować im plany i trzeba przyznać, że te mecze na zespół z Portugalii były beznadziejne w ich wykonaniu.

Jak pierwszy raz ujrzałem te kursy to pomyślałem, że ktoś upadł na głowę. Entropiq z EGN to zdecydowanie najgorsze drużyny w tej fazie rozgrywek, a UoL to jedna z dwóch najlepszych jak nie najlepsza formacja w Knockout. Według mnie tu będzie 2:0 bez żadnej historii i dwie mapy skończą się stompami, a na swój typ dam aż 90% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
UoL vs Entropiq2:02.01Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Unicorn of Love Sexy Edition vs Entropiq typ i analiza 07.04.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj