Unicorns of Love Sexy Edition vs Vitality.Bee typ i analiza 29.08.2022r.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Z grupy A pojawi się na pewno kilka typów, bo jest zdecydowanie grupą śmierci, w której spotkają się ekipy, które wygrały Prime League, Ultraligę oraz drugie miejsce z LVP Superligi oraz trzecie miejsce z LFL, a więc poziom jak na Europę jest naprawdę kosmiczny.

Unicorns of Love Sexy Edition vs Vitality.Bee typ i analiza 29.08.2022r.
Unicorns of Love Sexy Edition vs Vitality.Bee typ i analiza 29.08.2022r.

Typ i analiza spotkania UoL vs Vitality.Bee.

Aktualne kursy bukmacherów:

UoL w tym sezonie Prime League nie mieli większych problemów by zdominować zarówno fazę grupową i wygrać ją z wynikiem 15-3 jak i potem Play offy, w których zagrali dwa spotkania tracąc jedynie jedną mapę w finale przeciwko Schalke 04. Można powiedzieć, że dopiero na EU Masters zostaną sprawdzeni.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Na starcie już będą mieli pierwszą poważną próbę, bo tak trzeba nazywać każde starcie z ekipami z LFL i Vitality.Bee już na EU Masters zademonstrowało świetną formę, bo w Play inach nie stracili nawet jednej mapy i jako jedyni zaliczyli perfekcyjny wynik w tej fazie przy czym sporo bawili się z rywalami i widać było luz oraz średnią prawie 27 zabójstw na mecz.

Patrząc na rozpiskę pierwszego dnia to te spotkanie powinno stać na najwyższym poziomie, ale również da nam odpowiedź jak inne ligi stoją na tle drużyn z francuskiego LFL. Patrząc na formę Vitality.Bee z Play inów to jestem wstanie powiedzieć, że letnie EU Masters znów zostanie zdominowane przez LFL podobnie jak wiosenny turniej, gdzie w najlepszej czwórce znalazły się trzy ekipy z Francji i widząc formę Vitality uważam, że również powalczą o czwórkę, a na wiosnę nawet nie załapali się na ten turniej i na 75% zaczną główną fazę od wygranej.

SpotkanieTypKursBukmacher
UoL vs Vitality21.52Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Unicorns of Love Sexy Edition vs Vitality.Bee typ i analiza 29.08.2022r. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj