Utah Jazz vs Dallas Mavericks typ i analiza 26.02.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Po raczej najsłabszym All Star weekendzie w historii wróciła rywalizacja w normalnych spotkaniach i zespoły walczą w końcówce fazy zasadniczej o awans do Play Offów, a tu odbędzie się bezpośrednia rywalizacja drużyn, które na zachodzie obecnie meldują się na czwartym i piątym miejscu w tabeli.

Utah Jazz vs Dallas Mavericks typ i analiza 26.02.2022r. - sobota.
Utah Jazz vs Dallas Mavericks typ i analiza 26.02.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Jazz vs Mavericks.

Aktualne kursy bukmacherów:

Utah Jazz przez długi czas okupowało miejsca 1-2 na zachodzie, ale potem kontuzje Mitchella i Goberta sprawiły, że złapali bardzo duże lose streaki i spadli aż na czwarte miejsce. To pokazuje jak Jazz jest uzależnione od swoich liderów, którzy dziś jednak wystąpią, ale zabraknie Gaya i Jareda Butlera.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei Dallas pozbyło się jednej z gwiazd Porzingisa w zamian dostając Dinwiddie i Bertansa, a więc kierunek jest jasny – jeden All Star Doncic i w okół niego zadaniowcy, ale to Luka w tym składzie będzie zdecydowanie największą gwiazdą i jego statystyki mogą wyskoczyć w kosmos i przypominać te z lat 90tych.

Dlatego w spotkaniach, które wyglądają na naprawdę wyrównane, a i również wybitnie ofensywne wybór do końca sezonu będzie raczej prosty – punkty Luki Doncicia. Obecnie Słoweniec znajduje się w naprawdę znakomitej formie i wydaje mi się, że może aspirować nawet do miana najlepszego gracza ligi i te linie nawet do 35 pkt są według mnie mocno zaniżone bo tyle rzuci na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Jazz – MavericksL.Doncic over 35 pkt2.55BetClic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Utah Jazz vs Dallas Mavericks typ i analiza 26.02.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj