Utah Jazz vs Denver Nuggets typ i analiza 20.10.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Drugie spotkanie jakie na dzisiejszą noc przygotowałem to starcie Utah Jazz z Denver Nuggets, a więc MVP ostatnich dwóch sezonów zasadniczych znów wchodzi do gry tym razem otrzyma dużo większe wsparcie od kolegów, zaś w Utah zrobiono prawdziwą rewolucję i klub właśnie rozpoczął przebudowę.

Utah Jazz vs Denver Nuggets typ i analiza 20.10.2022r. - czwartek.
Utah Jazz vs Denver Nuggets typ i analiza 20.10.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Jazz vs Nuggets.

Aktualne kursy bukmacherów:

Z klubem pożegnali się Mitchell, Gobert czy Bogdanovic, ale to był dopiero początek, bo na listę wolnych agentów trafili Butler, Cook, Jackson, Johnson, Miller i Zeller, a z ciekawszych nabytków do klubu dołączyli Markannen oraz Sexton, ale Jazz z klubu będącym w topce spadną praktycznie na dno ligi licząc, że wykorzystają swoją niezliczoną ilość picków oraz może dostaną jedynkę w następnym drafcie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W Denver za to nie działo się praktycznie nic prócz przedłużenia kontraktu z ich gwiazdą Jokiciem doszło do jednej ciekawej wymiany, gdzie pozyskali Caldwell-Pope oraz Isha Smitha za Morrisa i Bartona według mnie jak najbardziej na plus. Jednak najważniejszą wiadomością w klubie jest to, że od rozpoczęcia sezonu do gry wraca Jamal Murray niekwestionowany numer dwa w klubie.

Myślę, że większość kibiców NBA czeka na powrót Murraya by zobaczyć jak zabójczy duet mogą stworzyć z Jokiciem i jak daleko dzięki temu całe Nuggets będzie mogło zajść. Przeciwnicy, a właściwie włodarze Jazz nie będą źli jak klub zakończy sezon na ostatnim miejscu w lidze choć szkoda młodych i ambitnych zawodników jak Markannen czy Sexton, ale to projekt przyszłościowy, który pierwsze żniwa zbierze za 2-3 lata, a teraz będzie uczyć się od tych bardziej doświadczonych drużyn i zbierać frycowe. Dlatego też dziś zaliczą pierwszą porażkę minimum ośmioma punktami na 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Jazz – Nuggets2 (-7.5)2.06BetClic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Utah Jazz vs Denver Nuggets typ i analiza 20.10.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj