Valiance vs Team Heretics typ i analiza 30.08.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

EU Masters nie zwalnia tempa i we wtorek zostanie rozegrana już druga kolejka i w pierwszej była tylko jedna niewielka niespodzianka na którą się nadzialiśmy, ale za to Team Heretics udowodniło, że wygranie przez nich LVP Superligi nie było żadną niespodzianką.

Valiance vs Team Heretics typ i analiza 30.08.2022r. - wtorek.
Valiance vs Team Heretics typ i analiza 30.08.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Valiance vs Heretics.

Aktualne kursy bukmacherów:

Mistrzowie ligi EBL zrzeszająca bałkańskie organizacje zgodnie z oczekiwaniami nie sprostała w pierwszej kolejce jednym z faworytów całego turnieju Team BDS Academy i Francuzi bardzo gładko, bo w niecałe 25 minut rozprawili się ze swoimi rywalami pokazując przepaść pomiędzy obiema ligami.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Nie ma szczęścia zespół z Chorwacji, bo drugiego dnia przyjdzie im mierzyć się na mistrzów LVP Superligi, którzy w debiucie na EU Masters pokonali niemiecką formacje SK Gaming Prime i było to bardzo przekonujące zwycięstwo w lekko ponad 31 minut i niezwykle ważny punkt w walce o awans dalej.

Heretics pokazało niezwykłą świadomość własnej formacji i podejmowali walki w odpowiednich momentach wykorzystując silne momenty swoich postaci. Widać, że hiszpańska drużyna jest w naprawdę wysokiej formie i jako jedni z nielicznych będą mogli powalczyć z ekipami z Francji zaś rywale w tak mocnej obsadzie jedynie będą mogli pozbierać trochę doświadczenia i wątpię w to by ugrali choć jedną mapę, ale ich spotkania powinny być krwawe dlatego też jutro 70% szans na to, że będzie powyżej 31 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
Valiance vs Hereticsover 30.5 zabójstw2.39BetCris

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Valiance vs Team Heretics typ i analiza 30.08.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj