Veszprem vs Barcelona typ i analiza 29.09.2021 – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już w środę dojdzie do wielkiego hitu, bo naprzeciw siebie staną hegemoni klubowej piłki ręcznej. W tym roku losowanie grup sprawiło, że już w fazie grupowej zaroi się od crème de la crème męskiego szczypiorniaka i praktycznie co kolejkę doświadczymy takich topowych spotkań.

Veszprem vs Barcelona typ i analiza 29.09.2021 - środa.
Veszprem vs Barcelona typ i analiza 29.09.2021 – środa.

Typ i analiza Veszprem vs Barcelona.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 3.00 – 9.25 – 1.60 (Fortuna),
  • 2.85 – 9.50 – 1.62 (STS),
  • 2.80 – 8.50 – 1.62 (Pzbuk).

Veszprem od lat próbuje wygrać Ligę Mistrzów i mimo iż ich kadra jest naszpikowana gwiazdami to wciąż czegoś im brakuje. W tym sezonie również są w ścisłej czołówce faworytów, ale pierwszy raz od wielu lat bukmacherzy stawiają ich dopiero na piątej pozycji w kolejności.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Niestety podzielam tę opinię chyba, że Lauge po kontuzji od razu wskoczy na wysoki poziom. Brakuje im zdecydowanie siły rażenia z drugiej linii i choć pokonali PSG, gdzie druga linia, a szczególnie Omar i Lekai zagrali wybitnie to mimo wszystko zestawienie Lekaia, Nenadicia, Mahe czy Omara jest tak chimeryczne, że mogą im wygrywać, albo w głupi sposób przegrywać mecze.

Wydaje mi się, że coś co wyróżnia Barcelonę ponad wszystkie inne kluby to właśnie rozgrywający. Siła rażenia z Mem’em, Cindriciem, N’Guessanem czy Richardssonem jest tak wielka, że nie sposób ustawić na nich defensywę, bo wszyscy również doskonale dogrywają piłkę, a na kole czeka Fabregas/Makuc nie mówiąc już o skrzydłach z Arino, Jancem czy Gomezem.

Na dzień dzisiejszy nie ma lepiej skompletowanej drużyny od Barcelony i według mnie realne szanse na stratę punktów będą mieli tylko w Hali Legionów w Kielcach. Veszprem potrzebowałoby wybitnych występów poszczególnych rozgrywających, a i to mogłoby być mało. Rok temu przegrali we własnej hali 34:37 mając w składzie jeszcze Borozana czy Markussena. Na dzień dzisiejszy bez Lauge Barcelona zdobędzie tu 2 punkty na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Veszprem – Barcelona21.66Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Veszprem vs Barcelona typ i analiza 29.09.2021 – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj