Veszpremi KKFT vs Benfica typ i analiza 28.02.2023r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

We wtorek zakończymy fazę grupową w pucharze EHFi czeka nas kilka ostatecznych rozstrzygnięć, ale i również spotkań o przysłowiową pietruszkę, a takim spotkaniem będzie własnie pojedynek na Węgrzech, bo już wiadomo, że gospodarz spotkania skończy na ostatnim miejscu w grupie A, a obrońcy tytułu awansują z dalekiej czwartej lokaty.

Veszpremi KKFT vs Benfica typ i analiza 28.02.2023r. - wtorek.
Veszpremi KKFT vs Benfica typ i analiza 28.02.2023r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Veszpremi vs Benfica.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 8.40 – 18.00 – 1.09 (Fortuna),
  • 8.75 – 19.00 – 1.10 (STS),
  • 8.80 – 19.00 – 1.10 (Betclic).

Madziarzy byli skazywani na pożarcie w tej grupie i według mnie ugranie dwóch punktów z Presovem już trzeba uznać za naprawdę spory suckes tego klubu, który raczej szybko znów nie zawita na europejskich salonach, bo teraz będą musieli się skupić na utrzymaniu w rodzimej lidze, gdzie są ledwie dwa oczka nad strefą spadkową.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Benfica z kolei na pewno nie uzna tej fazy grupowej za udaną, bo wynik sześć, a raczej osiem oczek na koniec w dziesięciu spotkaniach to bardzo słaby wynik jak na obrońców tytułu i kilkukrotnie wypuszczali przewagę lub łapali bardzo niewytłumaczalne przestoje, ale na pewno w dwumeczach będą bardzo groźną ekipą.

Spotkanie tak jak pisałem wyżej jest kompletnie bez znaczenia dla ostatecznej sytuacji w grupie A, która zresztą jest już praktycznie w pełni rozstrzygnięta. W pierwszym spotkaniu oby ekip Benfica wygrała 39:35 i trzeba przyznać, że było to jedno z lepszych spotkań w wykonaniu Veszpremi, ale ogólnie spotkanie trzeba nazwać 'radosnym handballem’, więc teraz przewiduję, że zagrają jeszcze radośniejszy lekki sparing oby bez kontuzji i z minimum 66 trafieniami na koniec.

SpotkanieTypKursBukmacher
Veszpremi vs BenficaOver 65.52.00LvBet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Veszpremi KKFT vs Benfica typ i analiza 28.02.2023r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj