Victory Five vs Bilibili Gaming typ i analiza 02.08.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy sierpień i to już chyba tradycja, że pierwszy typ jest z gry League of Legends i chińskiej ligi LPL, w której niektóre drużyny już mają tylko dwa spotkania do rozegrania, a więc walka o Play offy rozgorzała już na dobre, ale również walka o pierwszą dwójkę, która daje bardzo duży handicap.

Victory Five vs Bilibili Gaming typ i analiza 02.08.2022r. - wtorek.
Victory Five vs Bilibili Gaming typ i analiza 02.08.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania V5 vs BLG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Victory Five bardzo mocno skomplikowało sobie walkę o pierwszą dwójkę, bo ostatnie dwa spotkania przegrali i nawet jak porażkę z JD Gaming uznamy, że to spotkanie dwóch najmocniejszych drużyn w lidze to jednak przegrana na Oh My God jest już dość dużą niespodzianką, a za tydzień jeszcze mają pojedynek na Top Esports, a wiec obecnych liderów tabeli.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Bilibili Gaming z kolei do końca będzie bić się o awans do Play offów choć nie będzie to łatwe zadanie, bo w trzech spotkaniach najprawdopodobniej będą potrzebować minimum dwóch punktów, a grają na Victory Five, Oh My God i łatwiejszych rywali z Team WE. Dodatkowego punktu będą musieli poszukać z V5 lub OMG.

Choć BLG ostatnio zaczęło grać naprawdę całkiem nieźle, ale myślę, że zabraknie im po prostu czasu w walce o awans dalej w dodatku V5 na pewno będzie bardzo mocno podrażnione ostatnimi wynikami i na każdej linii mają jakościowo lepszych zawodników. Drafty V5 nie wyglądają źle może powinni poszukać AD postaci na górę, bo Lilia jest w tym momencie średnia, ale BLG też ucieka się do niestandardowych na ten patch wyborów i gra komfortami jak Jax na górnej alejce. Według mnie przy takim stanie rzeczy będą liczyć się umiejętności indywidualne dlatego też V5 wróci na zwycięską ścieżkę i na 80% wygra 2:0.

SpotkanieTypKursBukmacher
Victory Five vs BLG2:02.13STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Victory Five vs Bilibili Gaming typ i analiza 02.08.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj