Victory Five vs Team WE typ i analiza 28.06.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy kolejny tydzień w chińskim LPL choć akurat w tym tygodniu raczej nie będzie hitowych spotkań to na pewno nie zabraknie takich, w których będzie można sobie potypować i już we wtorek rywalizację zaczną jedni z faworytów do wygrania całego sezonu w lidze – Victory Five.

Victory Five vs Team WE typ i analiza 28.06.2022r. - wtorek.
Victory Five vs Team WE typ i analiza 28.06.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania V5 vs WE.

Aktualne kursy bukmacherów:

Team WE od dłuższego czasu nie robiło żadnych zmian w swoim rosterze i zapewne głównie przez mniejszy budżet, bo sama organizacja kiedyś mierzyła nawet w walkę o zwycięstwo w LPL, czy wyjeżdżała na mistrzostwa świata, a w ostatnim czasie gra słabiutko i wiosnę ukończyli na piętnastym miejscu, zaś lato rozpoczęli od 0-3.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W dodatku we wtorek zagrają na ekipę, która w wiosennym splicie zrobiła 14-2 i dopiero w półfinale play offów znaleźli swoich pogromców i ostatecznie skończyli sezon na trzecim miejscu. Jednak Rookie, Rich czy Karsa na pewno liczą na więcej i brak awansu na mistrzostwa świata byłby dużym rozczarowaniem.

Victory Five to taki Chiński odpowiednim Rogue, który w rywalizacji Best of one jest naprawdę mocne. JD Gaming lubi w głupi sposób przegrać mapę zaś V5 zawsze jest niesamowicie solidne od pierwszej minuty na Summoners Rifcie co przekłada się na bardzo często szybko kończone serie. Patrząc na formę obu zespołów to na 80% szans taką właśnie dostaniemy i skończy się to 2:0 dla Victory Five.

SpotkanieTypKursBukmacher
Victory Five vs Team WE2:01.75Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Victory Five vs Team WE typ i analiza 28.06.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj