Victory Five vs Top Esports typ i analiza 09.08.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kończymy fazę grupową w chińskim LPL i wciąż najważniejsze pytanie kto ją wygra jest otwarte, a najbliżej tego jest Top Esports, tylko muszą jeszcze postawić przysłowiową 'kropkę nad i’ o zdobyć przynajmniej jeden punkt w swoich ostatnich dwóch spotkaniach. Na start jednak bardzo ciężki rywal jakim jest Victory Five.

Victory Five vs Top Esports typ i analiza 09.08.2022r. - wtorek.
Victory Five vs Top Esports typ i analiza 09.08.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania V5 vs TES.

Aktualne kursy bukmacherów:

Victory Five już wyżej niż na trzecim miejscu raczej nie będą, bo musieliby liczyć na dwie porażki Top Esports jak i przegraną Royal Never Give Up, ale za to niżej niż na czwartym miejscu nie skończą, więc na pewno mają zapewniony ćwierćfinał Play offów, co w kontekście zdobywania punktów stawia ich w naprawdę dobrym punkcie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jeśli mowa o punktach to Top Esports jeśli zacznie od półfinałów co jest bardzo prawdopodobne to raczej nikt ich pod tym względem nie przegoni i już będą mogli sobie bukować bilety na zbliżające się mistrzostwa świata i oczywiście próbę przebicia wyniku z 2020 roku kiedy to skończyli udział w tym turnieju na półfinale.

Jednak tę dyskusję trzeba będzie prowadzić za kilka tygodni, a teraz obie ekipy powalczą o następny punkt i wszyscy kibice nie mogą doczekać się pojedynku Rookiego z Knightem, a więc dwóch zdecydowanie najlepszych zawodników środkowej alei w tym sezonie i tu ciężko wskazać faworyta. Wydaje mi się, że z kolei ciut lepszych zawodników na pozycji strzelającego i na górnej alejce mają w Top Esports zaś w lesie i na pozycji wspomagającego wskazałbym na zawodników V5. Ciężko wskazać faworyta w tej serii i według mnie na 75% dojdzie tutaj do trzech map.

SpotkanieTypKursBukmacher
V5 vs TESOver 2.5 map2.02STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Victory Five vs Top Esports typ i analiza 09.08.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj