Victory Five vs TT Gaming typ i analiza 15.06.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę w chińskim LPL ostatnie dwie z trzech ekip rozpoczną walkę w letnim splicie i szczególnie będziemy przyglądać się ekipie Victory Five, która powinna realnie powalczyć o awans na mistrzostwa świata co z tego regionu jest naprawdę ciężkie do wykonania gdyż startuje tu aż siedemnaście ekip.

Victory Five vs TT Gaming typ i analiza 15.06.2022r. - środa.
Victory Five vs TT Gaming typ i analiza 15.06.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania V5 vs TT.

Aktualne kursy bukmacherów:

Victory Five na wiosnę tego roku okazali się najlepsi w sezonie zasadniczym w LPL kończąc z bilansem 14:2 jednak w Play Offach nie było już tak dobrze i tam ostatecznie zmagania ukończyli na trzecim miejscu, więc MSI oglądali przez internet choć zrobili mały krok w kierunku wyjazdu na mistrzostwa świata.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z całą sympatią do TT Gaming, ale oni nie tylko MSI oglądali w internecie, ale to samo zrobią z mistrzostwami świata, bo ciężko mi uwierzyć by zrobili tak wielki progres z ostatniego miejsca na wiosnę i wyniku 3-13 do chociażby awansu do Play offów szczególnie, że wielkie zmiany w organizacji nie nastąpiły.

Dla tej organizacji zbieranie doświadczenia będzie w letnim splicie najważniejsze, a gra przeciwko takim gwiazdom światowej Ligi Legend jak Karsa czy Rookie na pewno takowych im dostarczy. Jednak patrząc obiektywnie to jednak ci doświadczeni zawodnicy z V5 powinni bez problemu kontrolować tę serię best of three i na 80% wygrają ją 2:0.

SpotkanieTypKursBukmacher
V5 vs TT2:01.81Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Victory Five vs TT Gaming typ i analiza 15.06.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj