Vitality vs Misfits typ i analiza 04.02.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W piątek rusza czwarty tydzień europejskich rozgrywek LEC i już na starcie bardzo ciekawe spotkanie gwiazdozbioru Vitality z Misfits, a więc zagrają drużyny, których absolutnym celem minimum na ten split będzie występ w Play Offach, a oczekiwania na pewno mają jeszcze większe.

Vitality vs Misfits typ i analiza 04.02.2022r. - piątek.
Vitality vs Misfits typ i analiza 04.02.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Vitality vs Misfits.

Aktualne kursy bukmacherów:

Po sensacyjnym pierwszym tygodniu, w którym Vitality zaliczyło niesamowity falstart i zaliczyło 0-3 trochę się podnieśli i obecnie z wynikiem 3-4 plasują się na szóstym miejscu w tabeli razem z Excel i BDS. Można mieć jeszcze trochę zastrzeżeń do gry dolnej alejki, a szczególnie Labrova, ale wygląda to już dużo lepiej.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Misfits z kolei notuje dodatni wynik 4:3, a ostatnio ograli nawet MAD Lions i wszystkie trzy porażki z topowymi drużynami Rogue, Fnatic i G2 Esports. Na razie przypominają drużynę, która jest za silna dla słabszych ekip, ale za słaba dla tych topowych. Za to na pewno wyglądają na bardzo wyrównaną i zgraną drużynę.

Jednak w tym pojedynku polskich leśników stawiam na Selfmade. Mimo słabego startu Vitality zaczyna przypominać drużynę, a ich umiejętności indywidualne są na wyższym poziomie, a ich zgranie z każdym tygodniem będzie lepsze, więc naturalnie będą coraz niebezpieczniejsi. Mifits gra dobrze, ale po tych trzech tygodniach wygląda na to, że pewnego poziomu przez dłuższy czas nie będą wstanie złamać dlatego dziś 75/25 w stronę Vitality.

SpotkanieTypKursBukmacher
Vitality vs Misfits11.60STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Vitality vs Misfits typ i analiza 04.02.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj