Vive Łomża Kielce vs Azoty Puławy typ i analiza 13.03.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już dziś dostaniemy prawdziwy szlagier w handballowej Superlidze, a i same spotkanie ma dodatkowy smaczek, bo przecież Puławianie mogą pokrzyżować plany obrony tytułu Mistrza Polski przez kielecki zespół. Emocji jak i jakości w tym meczu na pewno nie zabraknie.

Vive Łomża Kielce vs Azoty Puławy typ i analiza 13.03.2022r. - niedziela.
Vive Łomża Kielce vs Azoty Puławy typ i analiza 13.03.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Kielce vs Puławy.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.11 – 16.50 – 8.10 (Fortuna),
  • 1.12 – 17.00 – 8.50 (STS),
  • 1.12 – 18.00 – 8.40 (Betclic).

Bukmacherzy nie widzą większych szans po stronie gości, ale ciężko się dziwić, gdy zaledwie cztery dni temu zespół z Kielc wygrał najmocniejszą w historii grupę Ligi Mistrzów i zameldował się tym samym w ćwierćfinale tych rozgrywek z wielkimi szansami na powrót do Niemiec na Final Four tych rozgrywek.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jednak Azoty na pewno broni nie złożą, bo przyjeżdżają tutaj ze swoimi największymi działami z Michałem Jureckim, a więc legendą kieleckiego klubu na czele. Jednak są również świetni Akimenko, Kowalczyk, Zembrzycki czy Dawydzik, a więc reprezentanci swoich krajów.

W rundzie wiosennej Kielce wygrały jedną bramką po fantastycznym widowisku i w ogóle w zeszłym sezonie w Hali Legionów też pokonali Puławy zaledwie jednym trafieniem, a sami goście już są praktycznie pewni brązowego medalu, więc mogą tutaj zagrać na luzie, gdy gospodarze przy stracie punktów komplikują sobie dość mocno sytuację, a więc kolejne spotkanie pod presją dlatego też dziś ciekawą opcją jest pogranie dodatniego handicapu +6.5 na gości z 75% prognozą wejścia.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kielce vs Puławy2 (+6.5)1.77Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Vive Łomża Kielce vs Azoty Puławy typ i analiza 13.03.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj