Vive Łomża Kielce vs Chrobry Głogów typ i analiza 05.03.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Co to by był za tydzień bez spotkania Mistrzów Polski i chociaż w tygodniu przegrali z Veszprem to w Lidze Mistrzów mają margines błędu i najważniejsze spotkanie jeszcze przed nimi choć w międzyczasie trzeba pokonać jeszcze Głogów, bo w polskiej lidze sytuacja jeszcze również niewyjaśniona.

Vive Łomża Kielce vs Chrobry Głogów typ i analiza 05.03.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Vive Łomża Kielce vs Chrobry Głogów.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.01 – 35.00 – 29.00 (Fortuna),
  • 1.01 – 40.00 – 20.00 (STS),
  • 1.01 – 40.00 – 20.00 (Betclic).

Głogowianie prócz ogromnych problemów w obronie ogólnie spisują się w tym sezonie bardzo dobrze, a we własnych szeregach, prócz kontuzjowanych Klingera i Krzysztofika nie mają jakiś znanych nazwisk. Oczywiście na wielką gwiazdę wyrósł Paweł Paterek, który zapewne już niedługo zmieni klub na dużo lepszy.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Mistrzowie Polski jak to oni nawet jeśli dziś porotują składem co na pewno zrobią, bo za pasem najważniejszy mecz w sezonie również w Kielcach z Bukaresztem, który może zagwarantować bezpośredni awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, więc dzisiejsze spotkanie to dla nich raczej mocniejszy trening przed prawdziwą batalią.

W dodatku dzisiejsze spotkanie jest dość wyjątkowe, bo zawodnicy zagrają dla Ukrainy i cały dochód z tego spotkania będzie przeznaczony na pomoc uchodźcom z Ukrainy, a i sami obywatele tego kraju mecz obejrzą za darmo. Myślę, że w takich wyjątkowych momentach zawodnicy postawią na show, a nie walkę na pięści. Wydaje mi się, że będzie to bardzo 'pokojowy’ mecz, a problemy z ustawieniem w obronie Chrobrego sprawią, że Vive rzuci dziś powyżej 40 bramek na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Vive Kielce vs Chrobry GłogówVive over 40.52.30Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Vive Łomża Kielce vs Chrobry Głogów typ i analiza 05.03.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Benfica vs Magdeburg typ i analiza 29.05.2022r. – niedziela.

Dotarliśmy do wielkiego finału Ligi Europejskiej, w którym zmierzą się zespoły z Niemiec - Magdeburg oraz Portugalii - Benfica....

Typy na dzisiaj