Vive Łomża Kielce vs Chrobry Głogów typ i analiza 05.03.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Co to by był za tydzień bez spotkania Mistrzów Polski i chociaż w tygodniu przegrali z Veszprem to w Lidze Mistrzów mają margines błędu i najważniejsze spotkanie jeszcze przed nimi choć w międzyczasie trzeba pokonać jeszcze Głogów, bo w polskiej lidze sytuacja jeszcze również niewyjaśniona.

Vive Łomża Kielce vs Chrobry Głogów typ i analiza 05.03.2022r. - sobota.
Vive Łomża Kielce vs Chrobry Głogów typ i analiza 05.03.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Vive Łomża Kielce vs Chrobry Głogów.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.01 – 35.00 – 29.00 (Fortuna),
  • 1.01 – 40.00 – 20.00 (STS),
  • 1.01 – 40.00 – 20.00 (Betclic).

Głogowianie prócz ogromnych problemów w obronie ogólnie spisują się w tym sezonie bardzo dobrze, a we własnych szeregach, prócz kontuzjowanych Klingera i Krzysztofika nie mają jakiś znanych nazwisk. Oczywiście na wielką gwiazdę wyrósł Paweł Paterek, który zapewne już niedługo zmieni klub na dużo lepszy.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Mistrzowie Polski jak to oni nawet jeśli dziś porotują składem co na pewno zrobią, bo za pasem najważniejszy mecz w sezonie również w Kielcach z Bukaresztem, który może zagwarantować bezpośredni awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, więc dzisiejsze spotkanie to dla nich raczej mocniejszy trening przed prawdziwą batalią.

W dodatku dzisiejsze spotkanie jest dość wyjątkowe, bo zawodnicy zagrają dla Ukrainy i cały dochód z tego spotkania będzie przeznaczony na pomoc uchodźcom z Ukrainy, a i sami obywatele tego kraju mecz obejrzą za darmo. Myślę, że w takich wyjątkowych momentach zawodnicy postawią na show, a nie walkę na pięści. Wydaje mi się, że będzie to bardzo 'pokojowy’ mecz, a problemy z ustawieniem w obronie Chrobrego sprawią, że Vive rzuci dziś powyżej 40 bramek na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Vive Kielce vs Chrobry GłogówVive over 40.52.30Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Vive Łomża Kielce vs Chrobry Głogów typ i analiza 05.03.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj