Vive Łomża Kielce vs Energa MKS Kalisz Typy i analiza 25.09.2021

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Niecałe 48 godzin po wielkiej wygranej z Veszprem Mistrzowie Polski zagrają kolejny mecz tym razem w Hali Legionów zmierzą się z zespołem z Kalisza, który od kilku sezonów puka do czwórki najlepszych klubów w Polsce i teraz ma naprawdę realne szanse na to.

Vive Łomża Kielce vs Energa MKS Kalisz Typy i analiza 25.09.2021
Vive Łomża Kielce vs Energa MKS Kalisz Typy i analiza 25.09.2021

Typy na spotkanie Vive Łomża Kielce vs Energa MKS Kalisz

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.01 – 35.00 – 17.50 (Fortuna),
  • 1.02 – 35.00 – 18.00 (STS),
  • 1.04 – 21.00 – 15.00 (LvBet).

Vive rozpoczęło swój maraton spotkań, ale podopieczni Dujszebajewa są do tego przyzwyczajeni i nie upatrywałbym w tym aspekcie szans dla Kaliszan. Na pewno trzeba zadać sobie pytanie jak mocno okrojonym składem mistrzowie Polski wyjdą do tego meczu, bo rotacja u Talanta jest naprawdę szalona.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Trzeba nadmienić, że kilku zawodników wróciło po kontuzjach i na pewno Alex czy młody Haukur będą powoli wdrażani w grę szczególnie w rodzimych rozgrywkach i na pewno jeszcze któryś z rozgrywających, a i zapewne kołowy dostaną dziś wolne. Niestety na 3.5h przed meczem nie ma jeszcze w protokole meczowym jak mocno będzie ten skład okrojony.

Wiemy za to, że Energa przyjeżdża całą ekipą, która na papierze wygląda naprawdę dobrze i pokonanie Azotów na wyjeździe nie było przypadkowe. Dziś na parkiecie w Hali Legionów zobaczymy Tomczaka, Wróbla, Kusa, Szperę, Makowiejewa, Pilitowskiego czy Krępę lub Adamskiego, a więc naprawdę masę ligowych wyjadaczy, którzy solidnie bronią.

W tym meczu obstawiam wolniejsze tempo przez okrojony skład Vive jak i solidną obronę Kaliszan oraz sam fakt, że w ataku grają bardzo długo tzw. 'do pewnej piłki’. Według mnie nie obejrzymy dziś 60 trafień z 80% prognozą na ten typ. Jednak dodam tutaj bonus zakład na zawodników i tu też poniżej 3.5 trafień Macieja Pilitowskiego. Rozgrywający MKS-u w tym sezonie zanotował 9 bramek (średnia 3 na mecz), ale aż 8 z nich zdobył z 6 metra, a tylko jeden po rzucie z dystansu. Dziś rozgrywającym będzie szalenie ciężko wygrywać takie pojedynki 1v1, a z daleka nie rzuci 4 bramek i tutaj bardzo wysoka 90% prognoza na ten typ.

SpotkanieTypKursBukmacher
Vive Łomża Kielce – MKS KaliszUnder 60.51.87LvBet
Vive Łomża Kielce – MKS KaliszM.Pilitowski under 3.51.85Totalbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Vive Łomża Kielce vs Energa MKS Kalisz Typy i analiza 25.09.2021 Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj