Washington Wizards vs Chicago Bulls typ i analiza 22.10.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Teraz wędrujemy do stolicy Stanów Zjednoczonych i w hali Capital One miejscowi Czarodzieje podejmą Byki z Chicago w bardzo interesująco zapowiadającym się spotkaniu, w którym zmierzy się dwóch All Starów Beal z DeRozanem, ale również kilku innych świetnych zawodników pojawi się na parkiecie.

Washington Wizards vs Chicago Bulls typ i analiza 22.10.2022r. - sobota.
Washington Wizards vs Chicago Bulls typ i analiza 22.10.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Wizards vs Bulls.

Aktualne kursy bukmacherów:

W Waszyngtonie postawili na brak sukcesów, ale zatrzymanie swojej gwiazdy Bradleya Beala, który podpisał pięcioletni kontrakt opiewający na kwotę 251 milionów dolarów. Dodać do tego prawie 34 miliony na sezon Porzingisa oraz 14 Bartona i 13 Kuzmy to nie masz żadnej przestrzeni w salary cup na jakieś sensowne ruchy.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Za to fajne ruchy poczyniło Bulls pozyskując Dragicia oraz Drummonda oraz przedłużając kontrakt z LaVine. Minusem jest kontuzja Lonzo Balla, ale rehabilitacja kolana idzie zgodnie z planem i powinien być gotów na drugą część sezonu, a teraz mając DeRozana, Vucevicia, Drummonda, Dragicia czy Caruso powinni utrzymywać się w topce wschodu.

Byki mają fajną piątkę startową, ale również wchodzący z ławki Drummond i Dragić są wstanie dostarczyć dużo jakości i powinni bardzo dobrze 'kontrować’ rezerwę Wizards, w której główną robotę z ławki wykonują Barton oraz Gafford, ale również w startowych piątkach Prozingisowi będzie bardzo ciężko rywalizować z Vuceviciem i wydaje mi się, że Byki zdominują tablice co przekuje się w wygranie przez nich spotkania na 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Wizards – Bulls21.97LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Washington Wizards vs Chicago Bulls typ i analiza 22.10.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj