Washington Wizards vs Dallas Mavericks typ i analiza 02.04.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już tylko 5-6 spotkań do końca sezonu zasadniczego w NBA i oczywiście również dla dziesięciu drużyn z ligi, w których na pewno znajdzie się ekipa gospodarzy, która wyżej niż jedenasta na wschodzie nie będzie, a dalej kwalifikuje się tylko dziesięć. Oczywiście grać dalej będzie Dallas, ale jeszcze walczą o rozstawienie.

Washington Wizards vs Dallas Mavericks typ i analiza 02.04.2022r. - sobota.
Washington Wizards vs Dallas Mavericks typ i analiza 02.04.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Wizards vs Mavericks.

Aktualne kursy bukmacherów:

Spotkanie te ma swój drugi smaczek, bo po raz pierwszy od transfer zmierzą się z sobą Porzingis z Donciciem, a więc jeszcze niedawno zawodnicy Dallas, którzy raczej za sobą nie przepadali. Oczywiście Łotysz będzie miał ciężkie zadanie, bo dziś Czarodzieje bez Beala, Kuzmy i Carreya, a więc dwóch wielkich gwiazd na parkiecie nie zobaczymy.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Dallas wciąż walczy o korzystne rozstawienie w Play Offach i gra jest warta świeczki, bo przy kontuzjach w Golden State Warriors mogą awansować na trzecie miejsce w lidze dzięki, której w ewentualnej drugiej rundzie uniknęliby dużo mocniejszy Suns na rzecz ewentualnych Grizzlies.

Dziś Dallas bez żadnych kalkulacji do stolicy przylatuje w najmocniejszym możliwym obecnie składzie choć wciąż bez Burke i Pinsona. Mimo to wymiana, której dokonali oddając Porzingisa i forma Luki Doncicia sugeruje, że goście dziś wezmą rewanż za porażkę z listopada, w której jednak najwięcej udziału mieli nieobecni Beal i Kuzma. Sam Porzingis to zdecydowanie za mało by zatrzymać drużynę z Dallas, która dziś na 75% wygra różnicą minimum dziesięciu punktów.

SpotkanieTypKursBukmacher
Wizards vs Mavericks2 (-9.5)2.07Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Washington Wizards vs Dallas Mavericks typ i analiza 02.04.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj