Washington Wizards vs Minnesota Timberwolves typ i analiza 02.12.2021r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W czwartek w nocy aż dziewięć spotkań i postaram się opisać przynajmniej dwa z nich, a na początek oczywiście moi ulubieńcy z Minneapolis, którzy jadą do stolicy by zmierzyć się z miejscowymi 'Czarodziejami’.

Washington Wizards vs Minnesota Timberwolves typ i analiza 02.12.2021r. - czwartek.
Washington Wizards vs Minnesota Timberwolves typ i analiza 02.12.2021r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Wizards vs Timberwolves.

Aktualne kursy bukmacherów:

Wilki podtrzymują swoją świetną passę i w ostatnich ośmiu spotkaniach zanotowali siedem zwycięstw, co pozwoliło im przesunąć się na piątą lokatę w konferencji zachodniej. Wizards również są na piątym miejscu, ale na wschodzie i to z jeszcze lepszym bilansem od swoich oponentów.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Ogólnie ciężko wskazać tu murowanego faworyta, bo niby Minnesota jest w lepszej formie oraz brakuje im tylko Beverliego to jednak Bryant i Winston w Wizards kontuzjowani są już dłuższy czas i te 13-8 zrobili właśnie bez nich, a w dodatku w Capital One Arena notują obecnie 7-2.

Dlatego nie mam zamiaru się skupiać na zakładach 1×2, a oczywiście pójdę w stronę linii wystawionych na ten pojedynek. Mecze pomiędzy Czarodziejami, a Wilkami od 2018 roku stoją na naprawdę wysokim poziomie jeśli chodzi o widowisko i brak jakiejś większej obrony i w ostatnich siedmiu spotkaniach najniżej zanotowali 227 oczek, a najlepszy pod tym względem mecz to aż 265 punktów. Patrząc na potencjał ofensywny obu ekip i formę wielkiej trójki z Minneapolis to over 215.5 pokryją na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Wizards – TimberwolvesOver 215.51.90Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Washington Wizards vs Minnesota Timberwolves typ i analiza 02.12.2021r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj