Washington Wizards vs Sacramento Kings typ i analiza 13.02.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W niedzielną noc dojdzie do kilku ciekawych spotkań i zapewne paru zawodników zadebiutuje w nowych klubach. Nowi zawodnicy z Kings już to mają za sobą i w debiucie pokazali się z naprawdę dobrej strony, ale dziś daleki wyjazd i kolejna walka o ligowe punkty.

Washington Wizards vs Sacramento Kings typ i analiza 13.02.2022r. - niedziela.
Washington Wizards vs Sacramento Kings typ i analiza 13.02.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Wizards vs Kings.

Aktualne kursy bukmacherów:

W Kings ostatnio najgorętszą wiadomością był debiut Sabonisa i to udany debiut, bo już w pierwszej swojej grze zanotował podwójną zdobycz 22 punktów i 14 zbiórek dokładając do tego jeszcze pięć asyst i będąc pod tym względem drugi w drużynie. Ogólnie połączenie Sabonis-Barnes-Fox wspomagane z ławki przez Lamba i Mitchella ma jakiś sens, ale bardzo brakuje tu centymetrów.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Wizards z kolei na debiut swojej nowej gwiazdy Porzingisa jeszcze sobie trochę poczeka do tego wciąż poza grą jest ich lider Bradley Beal i na pewno są to spore osłabienia, ale pod jego nieobecność świetnie spisuje się Kuzma, który bez zarzutu dyryguje poczynaniami Magików i ostatnio z Nets zanotował nawet potrójną zdobycz.

Dziś w składzie Wizards na pewno nie zabraknie centymetrów, bo w s5 wyjdzie Bryant, a i w obwodzie będą Gil i Hachimura i to gospodarze powinni zdominować tablice, a to już krok do wygrania gry. Kings raczej osłabili się na obwodzie i jeśli dziś nie będzie im siedział rzut za trzy ciężko będzie te spotkanie wygrać. Do tego trzeba jeszcze wziąć poprawkę na to, że z Sabonisem będą się dopiero zgrywać i jeszcze pewne nieporozumienia będą występować dlatego też Wizards dziś wygra te spotkanie na 70%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Wizards – Kings12.35PzBuk

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Washington Wizards vs Sacramento Kings typ i analiza 13.02.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj