Wave Esports vs GamerLegion typ i analiza 21.06.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Zaglądamy również do europejskich lig regionalnych, w których w tym tygodniu rozpoczął się czwarty tydzień rywalizacji, a więc już sytuacja powoli zaczyna się nam klarować i szczególnie w niemieckiej lidze jest wyjątkowo ciekawa, a to głównie za sprawą słabego startu GamerLegion.

Wave Esports vs GamerLegion typ i analiza 21.06.2022r. - wtorek.
Wave Esports vs GamerLegion typ i analiza 21.06.2022r. – wtorek.

Aktualne kursy bukmacherów:

Wave Esports już po trzech tygodniach zaliczy ten split do lepszych niż poprzedni, w którym byli zdecydowanie najgorsi z bilansem 1-17, zaś już w letnim sezonie notują 2-4 i trzy zmiany w głównym rosterze Silkysmath za Bunga, Envy Carry za Xoura i Quinncidence za legendę europejskiej sceny sOAZa były trafione, bo Wave już gra lepiej.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei GamerLegion by powtórzyć swój wynik z wiosennego splitu i 13-5 w sezonie zasadniczym musiałoby do końca sezonu nie przegrać choćby jednej mapy i wystartowali naprawdę fatalnie, bo tylko 1-5, a przecież na wiosnę wygrywali całą Prime League i tu z kolei zmiana Jinjo na Natę na razie wyjątkowo nietrafiona.

Jednak trzeba przyznać, że GL na start sezonu dostali wyjątkowo ciężkie zestawienie i akurat zgranie z nowym adc było tu kluczowe i jednak ostatnio przełamali się w spotkaniu na Pentę po naprawdę dobrej grze w końcu dolnej alejki. Wave owszem jest mocniejsze niż na wiosnę, ale to wciąż poziom dołu tabeli w Prime League, zaś GL zapewne dołączy do sześciu najlepszych drużyn w lidze, a w tym meczu 75/25 w ich stronę.

SpotkanieTypKursBukmacher
Wave – GamerLegion21.62Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Wave Esports vs GamerLegion typ i analiza 21.06.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj