MMTS Kwidzyn vs Górnik Zabrze – Typ i analiza 24.09.2021 (piątek).

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już dziś spotkanie MMTS-u Kwidzyn z Górnikiem Zabrze rozpocznie czwartą kolejkę w PGNiG Superlidze, czyli oczywiście najwyższej klasie rozgrywkowej w polskim szczypiorniaku.

MMTS Kwidzyn vs Górnik Zabrze – Typ i analiza 24.09.2021 (piątek).

Typy na MMTS Kwidzyn vs Górnik Zabrze

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 3.05 – 9.20 – 1.57 (Fortuna),
  • 3.15 – 8.75 – 1.57 (STS),
  • 2.95 – 8.30 – 1.63 (LvBet).

Jednak na początku kilka słów o gospodarzach którzy jeszcze niedawno mieli w ogóle zniknąć z handballowej mapy Polski i klub już nawet to ogłosił, ale MMTS to wielkie tradycje zarówno w szkoleniu jak i w piłce ręcznej na najwyższym poziomie i dzięki dobrej woli sponsorów udało się nawet utrzymać trzon zespołu, a jeszcze ponadto dokonać kilku transferów, bo do klubu dołączyli rozgrywający – Huber Kornecki i Szymon Pluczyk oraz skrzydłowi – Artur Ekstowicz i Kacper Majewski. Pod wodzą trenera Makuszewskiego bez problemu się obronią, ale również będą niezwykle dobrą ekipą w defensywie, bo z tego znany jest pan Zbigniew, a i zatrudnienie Krzysztofa Kotwickiego do szkolenia bramkarzy to strzał w dziesiątkę. Oczywiście Kwidzyn stracił swoich rywali jak Przytuła czy Potoczny.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Górnik z kolei postawił na odmłodzenie składu, choć udało im się również wyciągnąć również ww. Przytułę to do klubu dołączyli właściwie juniorzy jak Piotr Rutkowski, Sebastian Kaczor czy Dawid Molski, który świetnie zaprezentował się w pierwszej połowie ostatniego meczu z Vive Łomżą Kielce, w której zdobył aż sześć bramek. Właśnie w tym meczu było dokładnie widać, że Marcin Lijewski chce tych chłopaków nauczyć ułożonej i zrównoważonej piłki ręcznej i niejednokrotnie popularny Szeryf przypominał o tym, że w ataku mają wymieniać kilka podań i grać zawsze do pewnej akcji.

Spotkanie z Kwidzynem to będzie świetny poligon szkoleniowy dla młodzieży z Zabrza, bo gospodarze od lat słyną ze świetnej obrony i w tym sezonie tracą zaledwie ponad 26 bramek, a mają za sobą mecz z Płockiem. Zabrze zaś notuje średnią 27 trafień na mecz, ale to za sprawą szalonego meczu z Głogowem w starciu z drużyną słynącą z dobrej obrony jaką jest Kalisz było zaledwie 25:24. Dziś spróbują sforsować kwidzyńskie zasieki, ale to nie będzie łatwe do tego gospodarze spotkania grają bardzo wolną piłkę ręczną niejednokrotnie kończąc nawet bez 40 oddanych rzutów i patrząc na to wszystko nie spodziewam się dziś 50 bramek w Kwidzynie dlatego też gram poniżej 49.5 gola z 70% prognozą.

MeczTypKursBukmacher
MMTS Kwidzyn – Górnik ZabrzeUnder 49.52.25STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

MMTS Kwidzyn vs Górnik Zabrze – Typ i analiza 24.09.2021 (piątek). Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj