Węgry (K) vs Słowenia (K) typ i analiza 16.11.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Na Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej kobiet zostało już tylko jedno miejsce w półfinałach i wiemy na pewno, że z grupy drugiej wyjdą Francja oraz Czarnogóra zaś z pierwszej Norwegia ich miejsce nie jest znane, a w grze o drugie miejsce pozostają trzy drużyny w tym gospodynie turnieju ze Słowenii.

Węgry (K) vs Słowenia (K) typ i analiza 16.11.2022r. - środa.
Węgry (K) vs Słowenia (K) typ i analiza 16.11.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Węgry vs Słowenia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 4.60 – 12.00 – 1.32 (Fortuna),
  • 4.85 – 10.50 – 1.30 (STS),
  • 4.50 – 12.00 – 1.31 (Betclic).

Słowenia by awansować ma zdecydowanie najcięższe zadanie, bo muszą pokonać reprezentację Węgier, a do tego Dunki muszą przegrać, a Szwecja nie wygrać swojego spotkania i nawet jak można spodziewać się porażki Danii to jednak Szwecja przeciwko Chorwacji jest dużym faworytem, a w takim wypadku mała tabelka zawsze będzie premiować inną ekipę niż gospodynie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jednak trzeba przyznać, że turniej w wykonaniu reprezentacji Słowenii jest naprawdę udany i długo pachniało sensacją w meczu z Norweżkami, ale jednak trio Mork-Oftedal-Reistad jest na tym turnieju wybitne i w końcówce zdecydowało ich doświadczenie, ale sama postawa Słowenek była godna podziwu.

Czego nie można powiedzieć o Madziarkach, które owszem w meczach z Danią czy Szwecją postawiły trudne warunki, ale koniec końców w turnieju pokonały tylko jedną z najsłabszych reprezentacji – Szwajcarię, a i już na pewno zajmą ostatnie miejsce w grupie pierwszej. Jest to dobry czas by ogrywać te młodsze i mniej doświadczone zawodniczki, które w turnieju mają po 15 czy 40 minut, a Słowenia wyjdzie tutaj i będzie eksploatować swoja największe działa do ostatniej chwili i na 80% wygrają minimum czterema trafieniami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Węgry vs Słowenia2 (-3.5)1.90Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Węgry (K) vs Słowenia (K) typ i analiza 16.11.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj