Węgry U21 vs Islandia U21 typ i analiza 01.07.2023r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Zbliżamy się do końca Mistrzostw Świata U21 w piłce ręcznej mężczyzn, a już w sobotę zostaną rozegrane półfinały i zgodnie z przewidywaniami znalazły się w niej cztery europejskie formacje, a w pierwszym z nich zmierzą się reprezentacje Węgier i Islandii, a szczególnie dotarcie do półfinału tych drugich trzeba uznać za sporą niespodziankę.

Węgry U21 vs Islandia U21 typ i analiza 01.07.2023r. - sobota.
Węgry U21 vs Islandia U21 typ i analiza 01.07.2023r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Węgry vs Islandia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.50 – 8.80 – 3.25 (Fortuna),
  • 1.52 – 9.05 – 3.30 (STS),
  • 1.50 – 8.80 – 3.25 (Betclic).

Madziarzy przed turniejem byli stawiani w szerokim gronie faworytów do medali i nie zawiedli oczekiwań zostawiając w pokonanym polu naprawdę dobre reprezentacje Danii, Szwecji czy Chorwacji i widać, że mają naprawdę solidne młode pokolenie, a z Imre, Fazekasa, Ilicia, Lukacsa czy Pappa mogą być bardzo solidni zawodnicy grający w najlepszych europejskich klubach.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei o Islandii mówiono, że wyjdzie z pierwszej fazy grupowej, ale nie mają wiekszych szans na awans do ćwierćfinału i początek turnieju oraz wygrana w fatalnym stylu z Maroko 17:15 nie prorokowała dobrego wyniku, a tu sensacyjnie pierwszy raz od 30 lat i drugi raz w historii udalo im się dotrzeć do najlepszej czwórki turnieju.

Można powiedzieć, że Islandia ten awans wywalczyła w 'trybie oszczędnym’, bo prześlizgnęła się w spotkaniach z Egiptem i Grecją wygrywając oba 29:28 i w ćwierćfinale przeciwko Portugalii zagrali swój najlepszy mecz w tym turnieju i na pewno kilku zawodników jak Gudjonsson, Runarsson czy Gunnarsson grają tu naprawdę dobrze choć sama Islandia miała stosunkowo łatwą drabinkę do półfinału, bo przecież nawet Portugalia była tu bardzo osłabiona, zaś Madziarzy mierzyli się z dużo bardziej klasowymi zespołami i w żadnym z tych pojedynków żadna z kadr nawet nie była blisko pokonania ich i jak Islandczycy po raz kolejny nie wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności to przegrają te spotkanie minimum trzema trafieniami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Węgry vs Islandia1 (-2.5)2.05LvBet

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Węgry U21 vs Islandia U21 typ i analiza 01.07.2023r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj